Zamknij

Dzień Kobiet 2019: gdzie kupić kwiaty? Lidl, Biedronka - promocje

Redakcja
08.03.2019 09:05
Dzień Kobiet 2019 - kwiaty na 8 marca. Gdzie kupić? [LIDL, BIEDRONKA]
fot. pixabay.com

Gdzie kupić kwiaty na Dzień Kobiet 2019? Święto wszystkich pań zbliża się wielkimi krokami, a z tej okazji w wielu sklepach będzie można znaleźć bukiety w bardzo okazyjnych cenach. Sprawdzamy, gdzie kupić kwiaty na 8 marca taniej: w Biedronce czy w Lidlu?

Dzień Kobiet 2019 - KWIATY: Lidl, Biedronka. Gdzie kupić taniej kwiaty na 8 marca dla kobiet? Porównujemy ceny bukietów i kwiatów doniczkowych w dwóch najbardziej popularnych sklepach w Polsce.

» Dzień Kobiet - ŻYCZENIA: piękne i krótkie wierszyki na Dzień Kobiet

Kwiaty na 8 marca - BIEDRONKA [CENA, PROMOCJE]

W Biedronce kwiaty na Dzień Kobiet 2019 i prezenty będzie można kupić już od poniedziałku, 4 marca. W ofercie oprócz tulipanów dostępne będą także kwiaty doniczkowe w ozdobnych doniczkach. Ceny bukietów zaczynają się już od niecałych 8 zł, a najdroższe kwiaty będą dostępne za około 55 zł. Inne oferty specjalne i promocje na Dzień Kobiet 2019 zaczynają się od około 4 zł do 15 zł.

Dzień Kobiet 2019 - wydarzenia, imprezy, koncerty. Co robić? [WARSZAWA] 

Dodatkowo inne kwiaty na 8 marca również będą w specjalnych cenach: bukiet tulipanów panowie będą mogli kupić za 14,99 zł (15 sztuk) lub za 7,99 (7 sztuk). Oprócz tego w Biedronce na Dzień Kobiet 2019 w okazyjnych cenach będzie można kupić także wybrane kremy do twarzy, wybrane zapachy, bombonierki i inne słodycze.

» Promocja Rossmann 2+2: MARZEC 2019 - na czym polega i co kupić? [ZASADY]

Dzień Kobiet 2019 - kwiaty: LIDL. Cena i promocje na bukiety

Kwiaty na Dzień Kobiet 2018 w Lidlu i słodkości będzie można kupować już od poniedziałku, 4 marca. W promocji dostaniemy m.in. bombonierki, czekolady i produkty do pielęgnacji dla kobiet. Kwiaty w Lidlu dostępne będą w specjalnych cenach aż do  Dnia Kobiet 8 marca. Do wyboru mamy kilka rodzajów bukietów oraz kwiaty doniczkowe. Najtańsze będzie można kupić za 5,99 zł - jest to bukiet 7 tulipanów. Pozostałe ceny kwiatów na Dzień Kobiet 2018 w Lidlu zaczynają się od 9,99 zł za mniejsze kwiatki doniczkowe, a najdroższy kupimy za około 60 zł (storczyk dwupędowy).

Warto także pamiętać, że rodzaj i  kolor bukietu na Dzień Kobiet 2019 również ma znaczenie. Najbardziej popularne kwiaty na 8 marca to tulipany i goździki, a także czerwone róże, które sprawdzą się świetnie jako prezent dla ukochanej, a także dla mamy, siostry lub bliskiej znajomej.

Dzień Kobiet 2019 - PROMOCJE, kody rabatowe, zniżki w sklepach [LISTA] 

Jeśli kwiaty na 8 marca nie są według was najlepszym pomysłem, w poniższym artykule możecie sprawdzić inne propozycje prezentów na Dzień Kobiet 2019.

Życzenia na Dzień Kobiet - śmieszne, oficjalne, oryginalne wierszyki na Dzień Kobiet

RadioZET.pl/KP