Zamknij

Dzień Kobiet 2020 - Warszawa: wydarzenia, imprezy, koncerty. Co robić? [6-8.03]

Jolanta Waligóra
06.03.2020 14:11
Dzień Kobiet 2020 - Warszawa: wydarzenia, imprezy, koncerty. Co robić? [6-8.03]
fot. PIXABAY

Na Dzień Kobiet 2020 w Warszawie zaplanowanych jest wiele ciekawych wydarzeń - imprezy w klubach, koncerty czy targi ubraniowe. Jedno jest pewne - niezależnie od wieku, każdy z okazji święta pań w stolicy znajdzie coś dla siebie i nikt nie będzie się nudzić. Znaleźliśmy dla was zarówno płatne, jak i darmowe wydarzenia w Warszawie na Dzień Kobiet 2020.

Dzień Kobiet 2020 - wydarzenia, imprezy, koncerty w Warszawie 6-8 marca 2020. Co robić i gdzie iść z okazji święta pań? Jakie atrakcje w tym terminie przygotowano w stolicy? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy najlepsze wydarzenia w Warszawie na Dzień Kobiet w 2020 roku.

Kwiaty na Dzień Kobiet 2020 - Biedronka i Lidl. Ile kosztują i jakie kwiaty w ofercie? [CENA]

Dzień Kobiet 2020 - Warszawa: wydarzenia, imprezy, koncerty

Z okazji święta pań zaplanowanych jest mnóstwo ciekawych wydarzeń w Warszawie. W Dzień Kobiet 2020 będzie można m.in. bawić się na imprezie w klubie czy wziąć udział w bezpłatnych targach mody. Część zamieszczonych przez nas poniżej imprez na Dzień Kobiet 2020 w Warszawie dedykowana jest osobom dorosłym, inne z kolei przeznaczone są dla dzieci i młodzieży. Jedno jest pewne - dzięki różnorodności wydarzeń na Dzień Kobiet 2020 w Warszawie, każdy znajdzie coś dla siebie i nikt się nie będzie nudzić.

Dzień Kobiet - KWIATY: jaki bukiet na 8 marca 2020? [KOLOR I ZNACZENIE KWIATÓW]

Na niektóre atrakcje w Warszawie na Dzień Kobiet 2020, które znajdziecie w tym artykule, nie obowiązują bilety - wstęp darmowy. Wystarczy jedynie przyjść w docelowe miejsce i dobrze się bawić. 

Dzień Kobiet - ŻYCZENIA: najpiękniejsze i wzruszające wierszyki na Dzień Kobiet 2020

Wydarzenia na Dzień Kobiet 2020 w Warszawie - imprezy w stolicy [6-8.03]

Poniżej znajdziecie najlepsze wydarzenia na Dzień Kobiet 2020 w Warszawie i imprezy z okazji święta pań. Wśród proponowanych przez nas atrakcji można znaleźć m.in. koncerty czy imprezy w klubach.

Życzenia na Dzień Kobiet - śmieszne, oficjalne i oryginalne wierszyki na Dzień Kobiet 2020

---------------------

1. Targi Jestem Vinted, 7-8 marca, Centrum Praskie Koneser

Podczas wydarzenia swoje kolekcje zaprezentują najlepsze sklepy vintage oraz kolekcjonerzy z całej Polski. Na stoiskach możecie upolować m.in. buty, torby, ubrania i wiele więcej.

LINK do wydarzenia. 

---------------------

2. Targi Jestem Slow, 7-8 marca, Centrum Praskie Koneser

W pierwszy weekend marca, Centrum Praskie Koneser zamieni się w przestrzeń wypełnioną modą, kolorami, kreatywnością, stylem i pomysłami. W jednym miejscu spotkasz ponad 250 najlepszych polskich projektantów, twórców i designerów, którzy zaprezentują kolekcje zgodne z najnowszymi trendami.

LINK do wydarzenia.

---------------------

3. Koncert Ralph Kaminski, 8 marca, Palladium

Ralph Kaminski wyrusza w trasę promującą nowy album pt. „MŁODOŚĆ”. To niekonwencjonalne koncerty w formie spektakli, w towarzystwie znakomitego zespołu My Best Band In The World.

LINK do wydarzenia.

---------------------

4. Prestiżowy Dzień Kobiet, 6 marca, Iskra Pole Mokotowskie

Jeden z czołowych klubów w mieście i Licealne Melanże zapraszają, na świętowanie Dnia kobiet w wielkim stylu! Liczne atrakcje dla Pań – darmowe kosmetyki, słodkie lizaki i tańsze wejście.

LINK do wydarzenia.

---------------------

5. I'm every woman, 6 marca, NA LATO

Dzień Kobiet świętujemy przez cały weekend. W Na Lato, stery za deckami przejmują dziewczyny, barmanki przygotują dla Was eteryczne koktajle tak, aby ten wieczór był najlepszą i najdłuższą celebracją, która wszystkim wspaniałym Paniom się należy.

LINK do wydarzenia.

---------------------

6. Panie proszą panów, 7 marca, Kino Luna

Już 7 marca warszawskie Kino Luna po brzegi wypełni się inspirującymi dźwiękami najlepszych polskich DJ-ek. Zapierającą dech w piersiach INA WEST czy specjalny projekt live/hybrid T A K A i aetha w Sali Widowiskowej. Do tego wybuchowa mieszanka różnych stylów w wykonaniu reprezentantek Instytut Dźwięku, czyli „new talents freestyle show na osobnej scenie. I last but not least – Sala Filmowa z niemym kinem all night long. Nadchodzi trzecia edycja wydarzenia „Panie Proszą Panów” – tchnienie świeżości w połączeniu ze sprawdzonym, ale nadal oryginalnym konceptem.

LINK do wydarzenia.

---------------------

7. Recital na dwa głosy, 7 marca, Dom Sztuki

W przeddzień Dnia Kobiet - w sobotę, 7 marca 2020 r. o godz. 18.00 - w Domu Sztuki SMB "Jary" (Warszawa, Ursynów, Wiolinowa 14) będzie można wysłuchać recitalu autorskiego Julity Kożuszek-Borsuk i Doroty Wasilewskiej "Kobiecym Głosem na Dwa Serca".

LINK do wydarzenia.

---------------------

Dzień Kobiet - ŻYCZENIA: piękne i krótkie wierszyki na Dzień Kobiet 2020

RadioZET.pl/JW