Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dzień Matki - PREZENT. Co podarować mamie z okazji jej święta 26.05? [GALERIA]

24.05.2019 11:47

Prezent na Dzień Matki może przysporzyć wielu kłopotów, szczególnie gdy nie chcemy, żeby upominek był oklepany i nudny. Jeśli jeszcze nie wiecie, co kupić na 26 maja, to przychodzimy z pomocą. Poniżej przedstawiamy oryginalne i najlepsze pomysły na prezent na Dzień Matki. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami upominków z tej okazji. 

Dzień Matki - PREZENT: co podarować mamie z okazji jej święta? [GALERIA] fot. PIXABAY

Dzień Matki 2019 - PREZENT dla mamy. Co kupić z okazji jej święta? Co podarować mamie? W tym artykule znajdziecie najlepsze pomysły na prezenty na Dzień Matki.

Prezent na Dzień Matki - co kupić mamie z okazji jej święta? [26.05]

Prezent na Dzień Matki to temat, który w związku z nadchodzącą datą święta, jest coraz częściej poruszany. Pomysłów na upominek z tej okazji szukają przede wszystkim dzieci, które chcą podziękować swojej mamie i wręczyć jej coś ładnego. Przypominamy, że data obchodów Dnia Matki zależy od kraju, w którym jest świętowany. Często jest to święto ruchome, które nie ma stałej daty. W Polsce jednak Dzień Matki zawsze wypada 26 maja, a w tym roku będzie to niedziela.

Dzień Matki 2019 w Polsce - kiedy w Polsce i innych krajach obchodzimy święto mam?

Obchody Dnia Matki zazwyczaj polegają na obdarowaniu mam przez dzieci większymi i mniejszymi upominkami. Tego dnia bardzo często w przedszkolach i szkołach odbywają się uroczyste akademie poświęcone mamom. Jest to okazja dla najmłodszych, aby wyrazić swoje uczucia do nich, często w bardzo wzruszający sposób.

Dzień Matki - PREZENT: najlepsze pomysły na prezenty dla mamy

Tradycyjnie w związku z nadchodzącym świętem coraz więcej osób, a przede wszystkim dzieci, zastanawiają się, co podarować swoim mamom. Jaki prezent na Dzień Matki będzie najlepszy? Niektórzy stawiają na DIY, czyli upominek wykonany samodzielnie. W tym wypadku dobrym pomysłem będzie laurka, upieczenie ciasta czy własnoręczne wykonanie biżuterii.

Dzień Matki - ŻYCZENIA: najpiękniejsze wierszyki i ładne życzenia na Dzień Matki

Z kolei inni decydują się na zakup gotowego już prezentu na Dzień Matki. Doskonale z tej okazji powinny sprawdzić się kwiaty. Do jednych z najpopularniejszych rodzajów należą róże oraz tulipany. Nie ma jednak reguły na to, jakie kupić kwiaty na Dzień Matki. Wszystko zależne jest jedynie od wyobraźni i budżetu, jaki mamy do dyspozycji. Innym pomysłem jest biżuteria, która uwielbiana jest przez większość pań, dzięki czemu doskonale nadaje się na prezent na Dzień Matki. Oferty sklepów są zazwyczaj bardzo bogate i można wybierać m.in. z bransoletek, wisiorków, pierścionków czy kolczyków. 

Dzień Matki 2019: ŻYCZENIA śmieszne, krótkie i poważne [WIERSZYKI, SMS]

Innym pomysłem na prezent na Dzień Matki to kosmetyki lub perfumy. Niektóre drogerie specjalnie z tej okazji przygotowują wyjątkowe zestawy kosmetyków, dzięki czemu nawet na kilka dni przed 26 maja można zakupić więcej kosmetyków w niższej cenie. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakup perfum, warto odpowiednio wcześniej sprawdzić, jaki zapach lubi mama. Dzięki temu zyskamy pewność, że wybrane perfumy przypadną jej do gustu. 

Jeszcze innym pomysłem na prezent na Dzień Matki jest zakup dobrej książki albo płyty CD z jej ulubioną muzyką. Ponadto wiele osób z tej okazji decyduje się na zakup wspólnej wycieczki. Może to być zarówno tygodniowy wyjazd w góry, nad morze, jak i weekendowy pobyt w spa czy godzinny masaż.

W naszej galerii znajdziecie najlepsze jeszcze inne pomysły na prezent na Dzień Matki 2019

Pamiętajmy jednak, że przy zakupie prezentu dla mamy, nie jest najważniejsze to, jakiej będzie wielkości i ile będzie kosztować. Przede wszystkim liczy się sam gest.

RadioZET.pl/JW

Oceń