Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dzień Ojca - KARTKI z życzeniami online za darmo [DO WYDRUKOWANIA]

21.06.2019 13:33

Kartki na Dzień Ojca z życzeniami nawet na kilka dni przed świętem wszystkich ojców poszukiwane są przez wiele osób, które już 23 czerwca chcą podarować je ukochanym tatom. Taka nietypowa i oryginalna forma składania życzeń z pewnością wywoła uśmiech u obdarowanej przez nas osoby. Poniżej znajdziecie m.in. śmieszne kartki na Dzień Ojca do wydrukowania.

Dzień Ojca - KARTKI z życzeniami online za darmo [DO WYDRUKOWANIA] fot. SHUTTERSTOCK

Kartki na Dzień Ojca 2019 - do wydrukowania z życzeniami na Dzień Ojca od córki i od syna. Takie kartki to kolejny pomysł, jak w kreatywny i wyjątkowy sposób złożyć ukochanemu tacie życzenia z okazji jego święta. Poniżej znajdziecie darmowe kartki na Dzień Ojca z życzeniami - na telefon, na FB lub do wysłania SMS.

Dzień Ojca - KARTKI z życzeniami [DO WYDRUKOWANIA]

Kartki na Dzień Ojca z życzeniami do wydrukowania to jedna z często wyszukiwanych fraz nawet na kilka tygodni przed świętem wszystkich ojców, które wypada 23 czerwca (niedziela). Taka forma złożenia życzeń jest kreatywna i nietypowa - z pewnością będzie niemałym zaskoczeniem i niewątpliwie wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej przez nas osoby. Szablony kartek na Dzień Ojca z życzeniami śmieszne i nie tylko, które znajdziecie poniżej, można wysłać zarówno w wiadomości SMS, na e-mailu, Facebooku lub innym portalu społecznościowym. Dodatkowo takie kartki można także wysłać drogą pocztową lub wręczyć osobiście.

Dzień Ojca 2019 - kiedy jest w Polsce i na świecie i skąd się wywodzi? [DATA]

Wszystkie nasze propozycje kartek na Dzień Ojca można dowolnie zmodyfikować również pod swoje potrzeby. Kartki na Dzień Ojca z życzeniami na telefon, FB, online i SMS wystarczy skopiować lub pobrać za darmo i zapisać na swoim komputerze, a następnie wysłać wybranym przez nas osobom. Z kolei w programie graficznym można dołożyć do nich własne życzenia. Ich propozycje zamieszczamy w linku poniżej.

Dzień Ojca - ŻYCZENIA: najpiękniejsze wierszyki i wzruszające życzenia

Kartki na Dzień Ojca - z życzeniami online za darmo

Kartki na Dzień Ojca online można także stworzyć na wielu stronach internetowych. W taki sposób można samemu przygotować całkowicie za darmo kartki na Dzień Ojca do wydrukowania z życzeniami, które następnie można wysłać pocztą lub też wręczyć osobiście. W naszej galerii poniżej znajdziecie najlepsze szablony. 

Dzień Ojca - PREZENT. Co podarować tacie z okazji Dnia Ojca?

RadioZET.pl/JW

Oceń