Zamknij

Dzień Singla 2019 - kiedy dzień wyprzedaży w Chinach i w Polsce? [ALIEXPRESS, DATA]

Karolina Piotrowska
07.11.2019 12:30
Dzień Singla 2019 - kiedy w Polsce i Chinach dzień wyprzedaży? [ALIEXPRESS, DATA, SKLEPY]
fot. Shutterstock

Kiedy w Polsce i Chinach Dzień Singla 2019? AliExpress i inne sklepy przygotowują specjalnie promocje z okazji kolejnego święta zakupów w listopadzie. Sprawdzamy szczegóły, a także datę Dnia Singla, promocje, oferty, zniżki i inne.

Kiedy w Polsce i Chinach Dzień Singla 2019? AliExpress i inne sklepy przygotowują specjalnie promocje z okazji kolejnego święta zakupów w listopadzie. Sprawdzamy, gdzie będzie można skorzystać ze zniżek i wyprzedaży na Dzień Singli 2019 w Polsce, kiedy wypada święto i inne.

Black Friday 2019 - LISTA SKLEPÓW, promocje i kody rabatowe na Czarny Piątek w Polsce

Dzień Singla w Chinach i w Polsce - kiedy wypada? [DATA]

W Chinach Dzień Singla (z ang. Singles' Day) wypada dokładnie w tym samym dniu, kiedy w Polsce obchodzone jest Święto Niepodległości, czyli 11 listopada. Wielkie święto promocji i wyprzedaży wywodzi się z Chin, gdzie oprócz akcji rabatowych tego dnia organizowane są wydarzenia, festiwale i koncerty. Święto popularne jest głównie wśród młodych Chińczyków, którzy tego dnia chcą podkreślić, że są dumni z bycia singlem. Data 11.11 nie jest przypadkowa - zawiera maksymalnie dużo jedynek, co ma kojarzyć się właśnie z obchodzonym Dniem Singli. Ta symbolika ma swoje korzenie w uniwersyteckiej historii z roku 1993, kiedy to czterej studenci z Nanjing ustanowili święto singla. Ich pomysł rozpowszechnił się na uczelni, a potem wyszedł poza nią i został ciepło przyjęty przez Chińczyków.

Sklepy chętnie wykorzystują tę okazję i Dzień Singla w Polsce zaczyna robić się coraz bardziej popularny. Jeśli chcemy zrobić zakupy w okazyjnych cenach jeszcze przed Black Friday 2019, to jest to idealna okazja. Promocje obowiązują często zarówno w sklepach stacjonarnych i internetowych i zdarza się, że trwają nawet przez cały tydzień poprzedzający święto.

Black Friday 2019 - POLSKA: kiedy jest Czarny Piątek i w których sklepach?

Dzień Singla 2019 - ALIEXPRESS, X-KOM i inne: oferty, kody rabatowe, promocje

Dzień Singla 2019 AliExpress rozpocznie dokładnie 11 listopada. Zgodnie z informacją podaną na stronie, będą obowiązywać promocje na wybrane artykuły nawet do 70%. Dodatkowo istnieje możliwość zdobycia rabatów i kuponów w aplikacji mobilnej, które będzie można wykorzystać przy finalizacji zamówienia i jeszcze bardziej obniżyć ceny produktów. Wszelkich szczegółowych informacji należy szukać na oficjalnej stronie internetowej sklepu.

Również na stronie internetowej x-kom.pl organizowane są specjalne promocje na Dzień Singla 2019. Akcja nazywa się "Festiwal Zakupów" i rozpocznie się w piątek, 8 listopada o godzinie 7.00 i potrwa do poniedziałku, 11 listopada do godziny 23.59 lub do wyczerpania zapasów. Liczba produktów w promocji jest ograniczona.

Black Week 2019 - kiedy i w których sklepach są promocje na Black Friday?

Dzień Singla 2019 - DOUGLAS: promocje, informacje o rabatach

Na stronie internetowej drogerii Douglas możemy przeczytać krótką informację związaną z Dniem Singla 2019:

'You are made for loving you' - tym hasłem zachęcamy kobiety do świętowania tegorocznego Dnia Singla. To idealna okazja, aby wszystkie kobiety pokazały swoją siłę, niezależność i piękno. Bez względu na to czy jesteś singielką, pamiętaj: każdego dnia zasługujesz na to co najlepsze! Żeby uczcić ten wyjątkowy dzień, mamy dla Ciebie wyjątkowe oferty i prezenty, które czekają w Douglas, aż do 11 listopada.

Oprócz zniżki 20% na kosmetyki do makijażu Douglas Collection, każdego dnia można zdobyć kod rabatowy na wybraną grupę produktów. Szczegółowych informacji należy szukać na oficjalnej stronie internetowej drogerii Douglas.

Cyber Monday 2019 - kiedy wyprzedaże internetowe i w jakich sklepach? [POLSKA]

RadioZET.pl/KP