Zamknij

Dzień Singla 2020 - Aliexpress: wyprzedaże w Chinach na 11 listopada 2020

05.11.2020 17:39
Dzień Singla 2020 - Aliexpress: wyprzedaże w Chinach na 11 listopada 2020
fot. Shutterstock

W Chinach na Dzień Singla 2020 AliExpress i inne sklepy przygotowują specjalnie promocje i oferty zniżkowe. Sprawdzamy szczegółowe informacje na ten temat, m.in. gdzie znaleźć wyprzedaże z okazji kolejnego święta zakupów w listopadzie, na czym będą one polegać i inne.

Dzień Singla 2020 - Aliexpress: wyprzedaże w Chinach na 11 listopada 2020. Z okazji kolejnego święta zakupów, które w Chinach wypada w listopadzie, m.in. AliExpress przygotowuje wielkie wyprzedaże. Sprawdzamy, z jakich zniżek będzie można skorzystać i na czym polegają wyprzedaże na Dzień Singli 2020 na Aliexpress i inne informacje dla klientów.

Black Friday 2020 - PROMOCJE, sklepy, kody rabatowe, oferty i zniżki [LISTA SKLEPÓW]

Dzień Singla 2020 - ALIEXPRESS: WYPRZEDAŻE, oferty, kody rabatowe, promocje

Dzień Singla 2020 AliExpress i wyprzedaże z związane z tym dniem rozpoczną się dokładnie w środę, 11 listopada. Zgodnie z informacją podaną na stronie, będą obowiązywać promocje na wybrane artykuły nawet do 70%. Dodatkowo istnieje możliwość zdobycia rabatów i kuponów w aplikacji mobilnej, które będzie można wykorzystać przy finalizacji zamówienia i jeszcze bardziej obniżyć ceny produktów. Wszelkich szczegółowych informacji należy szukać na oficjalnej stronie internetowej sklepu. Festiwal zakupów, czyli wyprzedaże Aliexpress na Dzień Singla 2020 potrwają do 12 listopada do godziny 23.59.

Dzień Singla 2020 - kiedy dzień wyprzedaży w Chinach i w Polsce? [DATA]

Dzień Singla w Chinach - kiedy wypada? [DATA]

W Chinach Dzień Singla (z ang. Singles' Day) wypada dokładnie w tym samym dniu, kiedy w Polsce obchodzone jest  Święto Niepodległości, czyli  11 listopada. Wielkie święto promocji i wyprzedaży wywodzi się z Chin, gdzie oprócz akcji rabatowych tego dnia organizowane są wydarzenia, festiwale i koncerty. Święto popularne jest głównie wśród młodych Chińczyków, którzy tego dnia chcą podkreślić, że są dumni z bycia singlem. Data 11.11 nie jest przypadkowa - zawiera maksymalnie dużo jedynek, co ma kojarzyć się właśnie z obchodzonym Dniem Singli. Ta symbolika ma swoje korzenie w uniwersyteckiej historii z roku 1993, kiedy to czterej studenci z Nanjing ustanowili święto singla. Ich pomysł rozpowszechnił się na uczelni, a potem wyszedł poza nią i został ciepło przyjęty przez Chińczyków.

Black Friday - co to jest, co oznacza i skąd wziął się zwyczaj wielkich wyprzedaży?

Sklepy chętnie wykorzystują tę okazję i również w Polsce Dzień Singla zaczyna robić się coraz bardziej popularny. Jeśli chcemy zrobić zakupy w okazyjnych cenach jeszcze przed  Black Friday, to jest to idealna okazja. Promocje obowiązują często zarówno w sklepach stacjonarnych i internetowych i zdarza się, że trwają nawet przez cały tydzień poprzedzający święto.

Festiwal Zakupów 11.11 na AliExpress. Wczesny Black Friday

RadioZET.pl