Zamknij

Dzień Singla 2020 - kiedy dzień wyprzedaży w Chinach i w Polsce? [DATA]

09.11.2020 15:51
Dzień Singla 2020 - kiedy dzień wyprzedaży w Chinach i w Polsce? [DATA]
fot. Shutterstock

Kiedy w Polsce i Chinach Dzień Singla 2020? Różne sklepy przygotowują specjalnie promocje z okazji kolejnego święta zakupów w listopadzie. Sprawdzamy szczegóły, a także datę Dnia Singla 2020, promocje, oferty, zniżki i inne.

Kiedy w Polsce i Chinach Dzień Singla 2020? Sklepy już na kilka tygodni wcześniej przygotowują specjalnie promocje z okazji kolejnego święta zakupów w listopadzie. Sprawdzamy, gdzie będzie można skorzystać ze zniżek i wyprzedaży na Dzień Singli 2020 w Polsce, kiedy wypada święto i inne.

Black Friday 2020 - PROMOCJE, sklepy, kody rabatowe, oferty i zniżki [LISTA SKLEPÓW]

Dzień Singla w Chinach i w Polsce - kiedy wypada? [DATA 2020]

W Chinach Dzień Singla (z ang. Singles' Day), czyli dzień wyprzedaży wypada dokładnie w tym samym terminie, kiedy w Polsce obchodzone jest Święto Niepodległości, czyli 11 listopada. Wielkie święto promocji wywodzi się właśnie z Chin, gdzie oprócz akcji rabatowych tego dnia organizowane są wydarzenia, festiwale i koncerty.

Święto popularne jest głównie wśród młodych Chińczyków, którzy tego dnia chcą podkreślić, że są dumni z bycia singlem. Data 11.11 nie jest przypadkowa - zawiera maksymalnie dużo jedynek, co ma kojarzyć się właśnie z obchodzonym Dniem Singli. Ta symbolika ma swoje korzenie w uniwersyteckiej historii z roku 1993, kiedy to czterej studenci z Nanjing ustanowili święto singla. Ich pomysł rozpowszechnił się na uczelni, a potem wyszedł poza nią i został ciepło przyjęty przez Chińczyków.

Sklepy chętnie wykorzystują tę okazję i również w Polsce Dzień Singla z roku na rok robi się coraz bardziej popularny. Jeśli chcemy zrobić zakupy w okazyjnych cenach jeszcze przed Black Friday 2020, to 11 listopada będzie idealną okazją do skorzystania ze zniżek. Promocje obowiązują często zarówno w sklepach stacjonarnych i internetowych i zdarza się, że trwają nawet przez cały tydzień poprzedzający święto.

Black Friday 2020 - kiedy jest Czarny Piątek w Polsce? [DATA, TERMIN]

Dzień Singla 2020 - SKLEPY: oferty, kody rabatowe, promocje

Dzień Singla 2020 w sklepach, m.in. AliExpress, x-kom i innych rozpocznie dokładnie w środę, 11 listopada. Zgodnie z informacjami, które już teraz można znaleźć w sieci, będą obowiązywać promocje na wybrane artykuły nawet do 70%. Dodatkowo w aplikacjach mobilnych istnieje możliwość zdobycia rabatów i kuponów, które będzie można wykorzystać przy finalizacji zamówienia i jeszcze bardziej obniżyć ceny produktów. Wszelkich szczegółowych informacji należy szukać na oficjalnych stronach internetowych sklepów.

W poprzednim roku również inne sklepy przyłączyły się do akcji, m.in. drogeria Douglas, Sephora i inne sklepy. W 2020 roku również klienci będą mogli skorzystać ze zniżek specjalnie przygotowanych na ten dzień.

Na stronie internetowej drogerii Douglas czytamy:

CELEBRUJ Z NAMI SINGLES' DAY

-20% na Twoje zakupy z kodem SD20

*Oferta ważna do 12.11 do 12:00. Nie dotyczy marek Dyson, Balmain Hair, Estee Lauder Blockbuster oraz zakupu kart upominkowych. Promocje nie łączą się

Dodatkowe informacje i regulamin oferty można znaleźć na stronie internetowej drogerii Douglas.

Jeśli chodzi o Dzień Singla 2020 w Sephorze, obowiązuje oferta:

20% rabatu na Twoje zakupy z kodem SINGLESDAY. Oferta tylko online. Ważna do 11.11 do 23:59

Dodatkowo dla zamówień powyżej 49 złotych można otrzymać darmową dostawę. Obowiązuje również zniżka 25% na wybrane marki, a z kodem SINGLEBOX do zakupów od 349 złotych dołączany jest SEPHORA BOX. Dodatkowe informacje i regulamin oferty można znaleźć na stronie internetowej drogerii Sephora.

Black Week 2020 - kiedy i w których sklepach są promocje na Black Friday?

Lista sklepów, promocje, kody rabatowe i oferty specjalne na Dzień Singla 2020 - wszystkie najważniejsze informacje na ten temat będziemy zbierać w tym artykule. Szczegóły będą na bieżąco aktualizowane.

RadioZET.pl