Zamknij

Dżul to niuton razy...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 10 tys. złotych

Karolina Piotrowska
18.05.2020 12:41
Dżul to niuton razy...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 10 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Dżul to niuton razy...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 10 tysięcy złotych.

Dżul to niuton razy...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 10 tysięcy złotych.

Dżul to niuton razy...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Dżul to niuton razy...?" na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. niuton 

B. metr 

C. wat 

D. wolt

Uczestniczka nadal miała do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła skorzystać z jednego z nich, czyli Pół na pół. Pozostały jej do wyboru warianty A. i B., z czego ostatecznie uczestniczka wybrała odpowiedź A.

Co połączyłby tunel pod Cieśniną Beringa? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

Dżul to niuton razy...?

Liczba głosów:

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Dżul to niuton razy...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Dżul to niuton razy...?", to właśnie B. metr. Uczestniczka wygrała gwarantowany 1000 złotych i zakończyła grę.

Dżul to jednostka pracy, energii oraz ciepła w układzie SI, oznaczana J. Jeden dżul to praca wykonana przez siłę o wartości 1 N przy przesunięciu punktu przyłożenia siły o 1 m w kierunku równoległym do kierunku działania siły.

Lobotomia polegała na przekłuciu się narzędziem... - odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Żulienka to warzywa...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

RadioZET.pl/KP