Zamknij

ECCO Walkathon 2018: BILETY - cena. Gdzie kupić wejściówki i za ile?

Redakcja
14.09.2018 15:42
ECCO Walkathon 2018: BILETY - cena. Gdzie kupić wejściówki i za ile?
fot. Mariusz Gaczynski/EASTNEWS

Bilety na ECCO Walkathon 2018 w Warszawie są w sprzedaży. Mimo że największy charytatywny spacer świata odbędzie się dopiero w połowie września, to w wejściówki warto zaopatrzyć się już wcześniej. Gdzie można je kupić i za ile? Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy ceny biletów.

ECCO Walkathon 2018 w Warszawie: BILETY - cena. Gdzie kupić wejściówki i ile kosztują? Odpowiadamy na często zadawane pytania i przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje.

» ECCO Walkathon 2018 - pakiet startowy, trasa, data [PROGRAM, MAPA] «

ECCO Walkathon 2018: bilety. Gdzie kupić wejściówki?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą wziąć udział w tegorocznej jubileuszowej edycji ECCO Walkathon 2018. Bilety na największy charytatywny spacer świata trafiły do sprzedaży. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony: ecco.com/pl-PL/eccowalkathon lub w wybranych sklepach ECCO, których adresy można znaleźć na wspomnianej powyżej stronie.

ECCO Walkathon 2018 odbędzie się w sobotę, 15 września. Zarówno start, jak i meta spaceru zlokalizowana jest w Parku Agrykola w Warszawie. Uczestnicy mają do wyboru dwie trasy - dłuższą "Śladami Warszawy" 10 km oraz krótszą "Familijną" 6 km. Za każdy przebyty kilometr ECCO przekaże 4 zł na rzecz wybranej fundacji - Fundacji Radia Zet, Fundacji TVN "nie jesteś sam" lub Fundacji Panda.

Bilety na ECCO Walkathon 2018 - cena. Za ile wejściówki? [PAKIET STARTOWY]

Ceny biletów na ECCO Walkathon 2018 wynoszą 39 zł - zarówno wejściówka normalna, jak i dziecięca. W dniu wydarzenia bilet wymieniany jest na specjalny pakiet startowy ECCO Walkathon 2018. Znajduje się tam torba, identyfikator, przewodnik po trasach, woda oraz jabłko.

ecco
ecco1

» Ecco Walkathon 2018: utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice [WARSZAWA] «

RadioZET.pl/JW