Zamknij

"Echo serca" - obsada, premiera, zwiastun. O czym będzie serial TVP1?

Redakcja
15.01.2019 16:20
"Echo serca" - obsada, premiera, zwiastun. O czym będzie serial TVP1?
fot. Youtube/TVP VOD

Serial "Echo serca" będzie można oglądać od połowy stycznia 2019 na antenie Telewizji Polskiej. W rolach głównych zobaczymy Kamillę Baar-Kochańską, Antoniego Pawlickiego i Przemysła Sadowskiego. Kto jeszcze zagra i o czym będzie serial "Echo Serca"? Obsadę, datę premiery i zwiastun można znaleźć poniżej.

"Echo serca": serial - obsada, premiera, opis fabuły. Od kiedy będzie można oglądać nowy serial TVP1? O której godzinie transmisja? Kto zagra? Kto jest kim? O czym będzie serial? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy najważniejsze informacje.

» "Zakochani po uszy" - obsada, premiera, fabuła. O czym będzie serial TVN? «

Serial "Echo serca": obsada i premiera

Kiedy premiera serialu "Echo serca"? Data pojawienia się nowej produkcji jest już znana. Pierwszy odcinek serialu wyemitowany zostanie we wtorek, 15 stycznia 2019 roku, o godzinie 21:40 w TVP1.

W rolach głównych będziemy mogli oglądać Kamillę Baar-Kochańską (jako Magdalena Borska), Antoniego Pawlickiego (Jan Sowiński) oraz Przemysława Sadowskiego (Andrzej Stommy). Ponadto w obsadzie serialu "Echo serca" zaleźli się m.in. Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk, Olga Sarzyńska, Martin Budny, Grzegorz Stosz, Lucyna Malec, Zbigniew Zamachowski i Dorota Segda.

"Echo serca" - zwiastun. O czym będzie nowy serial TVP?

Główną bohaterką serialu "Echo serca" będzie Magdalena Borska - psycholog, która po trudnych doświadczeniach w Londynie wraca do kraju i znajduje pracę w szpitalu. Próba zaadaptowania się w nowym miejscu i dążenie do wykonywania jak najlepiej tego zawodu są rzucone na tło emocjonujących i trzymających w napięciu przypadków medycznych. Każdy odcinek serialu "Echo serca" to kontynuacja historii Magdy, w której rozwijają się, niekiedy trudne, relacje ze współpracownikami. Każdy epizod będzie opowiadał także o nowym przypadku medycznym.

Z kolei Jan Sowiński to 35-letni chirurg z powołania, który obdarzony jest wyjątkowym talentem. Tak jak pozostali członkowie personelu ma traumę po nieudanej akcji ratunkowej, która miała miejsce pół roku wcześniej. Wtedy też po pożarze centrum handlowego i kina, do szpitala trafiło kilkadziesiąt mocno poparzonych ofiar, a wielu z nich nie udało się uratować.

Zwiastun serialu "Echo serca" zamieszczamy poniżej.

 RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW