Zamknij

Echo serca, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

Jolanta Waligóra
16.08.2019 14:24
Echo serca, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?
fot. PIXABAY

Kiedy 2. sezon serialu "Echo serca"? Na informację o kontynuowaniu produkcji TVP, po zakończeniu pierwszej serii, oczekiwało wiele osób. Teraz decyzja w tej sprawie została podjęta. Sprawdzamy, kiedy sezon drugi "Echo serca" i czy powstanie nowa seria serialu.

Serial "Echo serca" - sezon drugi: kiedy nowe odcinki serialu? Czy powstanie kolejna seria? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Echo serca" i czy nowa seria w ogóle powstanie.

Echo serca, sezon 2 - czy będzie nowa seria serialu?

Informacji na temat tego, kiedy 2. sezon serialu "Echo serca" i czy w ogóle powstanie kolejna seria, wraz z końcem pierwszego sezonu, poszukuje w sieci wiele osób. Teraz decyzja w tej sprawie została podjęta. Wszystkich fanów serialu z pewnością ucieszy fakt, że produkcja doczeka się kontynuacji. Co więcej, w lipcu 2019 roku rozpoczęły się już prace nad 2. sezonem "Echo serca"

Antoni Pawlicki, odtwórca jednej z ról serialu, w swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie z trwających prac. Można z niego wywnioskować, że w jednym ze szpitali dojdzie do prawdziwej katastrofy, a lekarze ze Szpitala Północnego ponownie będą musieli stanąć na wysokości zadania. 

Doktor Jan znów będzie walczył z systemem dla dobra pacjentów! - czytamy we wpisie.

Kiedy 2. sezon Echo serca?

Wielu fanów serialu szuka także informacji na temat tego, kiedy 2. sezon serialu "Echo serca". Niestety data premiery nowej serii produkcji nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie jednak serial trafi na antenę TVP na początku 2020 roku.

Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW