Zamknij

Ed Sheeran w Warszawie 2018: support - kto zagra przed artystą?

Redakcja
09.08.2018 12:32
Ed Sheeran w Warszawie 2018: support - kto zagra przed artystą?
fot. OLI SCARFF/AFP/EASTNEWS

Support Eda Sheerana w Warszawie 2018 jest znany! Przed sierpniowym koncertem artysty na PGE Narodowym zagra nie jeden, a aż trzy zespoły. Kto wystąpi i o której godzinie? Sprawdzamy wszystkie szczegółowe informacje na temat supportu.

Support Eda Sheerana w Warszawie 2018 - kto zagra przed artystą? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

»  Koncert Eda Sheerana - utrudnienia w ruchu [11-12.08.] 

Ed Sheeran w Warszawie 2018: support - kto zagra na PGE Narodowym?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które wybierają się na koncert Eda Sheerana w Warszawie 2018. Support jest już znany! Przed brytyjskim muzykiem na PGE Narodowym wystąpią aż trzy zespoły, wśród których znalazł się polski duet BeMy. Ponadto zagrają Jamie Lawson oraz Anne-Marie. Szczegółową rozpiskę godzinową znajdziecie poniżej.

16:00 – Wejście na PGE Narodowy

18:00 – BeMy

18:30 – Jamie Lawson

19:30 – Anne-Marie

20:30 – koncert Eda Sheerana

Przypominamy, że koncert Eda Sheerana w Warszawie 2018 odbędzie się w dniach 11 i 12 sierpnia (sobota i niedziela) na PGE Narodowym. Brytyjski muzyk przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej, promującej swój ostatni album Divided. Wejściówki na wydarzenie muzyczne wyprzedały się w godzinę!

» Ed Sheeran w Warszawie 2018 - setlista: jakie piosenki zaśpiewa?

Support Eda Sheerana - kim są muzycy, którzy wystąpią na Narodowym?

Jak już wspominaliśmy powyżej, supportem Eda Sheerana będą trzy zespoły. Pierwszy z nich BeMy to zespół założony przez dwóch braci - Mattię oraz Eliego Rosinskich, którzy urodzili się i wychowali we Francji. Duet ma jednak polskie korzenie. Co ciekawe, bracia po ukończeniu szkoły średniej wyjechali do Anglii, gdzie rozpoczęli muzyczne studia na Akademii Muzyki Współczesnej. Mieszkali tam w jednym pokoju z Edem Sheeranem, z którym się zaprzyjaźnili. Wiele osób może kojarzyć zespół z show emitowanego w Telewizji Polsat "Must Be the Music". BeMy wzięły udział w przesłuchaniach do szóstej edycji programu i doszły do ostatniego odcinka, zajmując finalnie 2. miejsce. 

Drugi z supporterów Jamie Lawson, który wystąpi o 18:30, to brytyjski muzyk i zdobywca prestiżowej nagrody Ivor Novello. Jego najpopularniejsze utwory to m.in. "Wasn't Expecting That", "Don't Let Me Let You Go" czy "Can't See Straight". Jako ostatnia przed Edem Sheeranem wystąpi angielska wokalistka Anne-Marie, znana m.in. z przeboju "Ciao Adios". Karierę muzyczną rozpoczęła w 2013 roku. Od tego czasu współpracowała z artystami brytyjskiego rynku muzycznego, m.in. Rudimental czy Gorgon City.

RadioZET.pl/JW