Zamknij

Egzamin gimnazjalny 2018: matematyka - odpowiedzi, arkusz CKE

Redakcja
19.04.2018 14:04
Egzamin gimnazjalny 2018: ODPOWIEDZI - matematyka [arkusz CKE, pytania]
fot. LUKASZ SOLSKI/EASTNEWS

Egzamin gimnazjalny CKE 2018 rozpoczął się w środę, 18 kwietnia i będzie trwał przez trzy dni do piątku, 20 kwietnia. Test z matematyki, czyli przedmiotu, który budzi chyba zazwyczaj największą obawę w uczniach, odbył się drugiego dnia egzaminów. W tym terminie gimnazjaliści wykazali się też wiedzą z zakresu przyrody. Poniżej znajdziecie najświeższe informacje dotyczące egzaminu gimnazjalnego 2018 z matematyki. Odpowiedzi i arkusze CKE!

Egzamin gimnazjalny 2018 z matematyki i przedmiotów przyrodniczych odbył się w czwartek, 19 kwietnia. W tym artykule znajdziecie wszystkie najistotniejsze i najświeższe informacje. Zachęcamy do śledzenia!

» Egzamin gimnazjalny 2018: przyroda - odpowiedzi i arkusz CKE «

» Egzamin gimnazjalny 2018: j. angielski - odpowiedzi i arkusz «

» Egzamin gimnazjalny 2018: j. polski, historia, WOS - odpowiedzi i arkusz «

Egzamin gimnazjalny CKE 2018: matematyka - odpowiedzi [PRZYKŁADOWE ROZWIĄZANIA]

Poniżej znajdziecie odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego 2018 z matematyki. Dzięki temu można wstępnie sprawdzić swoje wyniki, przez co oczekiwanie na oficjalną punktację nie będzie aż tak stresujące.

» Egzamin gimnazjalny 2018: WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić? [TERMIN] «

Egzamin gimnazjalny 2018: matematyka - arkusz CKE [ZADANIA]

Poniżej znajdziecie arkusze CKE egzaminu gimnazjalnego 2018 z matematyki. 

W internecie pojawia się także wiele informacji o rzekomych przeciekach arkuszy egzaminu gimnazjalnego 2018. Najczęściej za dostęp do nich trzeba zapłacić lub wysłać bardzo drogiego SMS-a. Ostrzegamy wszystkich, którzy w sieci trafiają na podobne informacje. Niemożliwe jest, by pojawiły się jakiekolwiek przecieki egzaminu gimnazjalnego 2018. Dlatego zalecamy, by nie wysyłać wiadomości SMS na numery budzące nawet lekkie podejrzenia. W przeciwnym wypadku możemy paść ofiarą oszustwa.

» Rekrutacja do liceum 2018 - punkty: kryteria i zasady przeliczania

RadioZET.pl/JW