Zamknij

Egzamin gimnazjalny 2018: przyroda - odpowiedzi i arkusz CKE

Redakcja
19.04.2018 12:08
Egzamin gimnazjalny 2018: przyroda - odpowiedzi i arkusz CKE
fot. LUKASZ SOLSKI/EASTNEWS

W czwartek, 19 kwietnia uczniowie napisali egzamin gimnazjalny 2018 z przyrody. W tym terminie wykazali się też wiedzą z zakresu matematyki. Poniżej znajdziecie najświeższe informacje dotyczące egzaminu gimnazjalnego 2018 z przyrody. Odpowiedzi i arkusze CKE!

Egzamin gimnazjalny 2018 z przedmiotów przyrodniczych i matematyki odbył się w czwartek, 19 kwietnia. O 9:00 rano uczniowie napisali test z przyrody. Z kolei o 11:00 z matematyki. Ponadto uczniowie zmierzyli się z testami z języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie i historii. W tym artykule znajdziecie wszystkie najistotniejsze i najświeższe informacje. Zachęcamy do śledzenia!

» Egzamin gimnazjalny 2018: matematyka - odpowiedzi, arkusz CKE «

» Egzamin gimnazjalny 2018: j. polski, historia, WOS - odpowiedzi i arkusz «

» Egzamin gimnazjalny 2018: j. angielski - odpowiedzi i arkusz PDF «

Egzamin gimnazjalny 2018: przyroda - arkusz CKE [PYTANIA]

Opublikowaliśmy oficjalne arkusze egzaminu gimnazjalnego 2018 z przyrody wraz z przykładowymi odpowiedziami. Dzięki temu można wstępnie sprawdzić swoje wyniki, przez co oczekiwanie na oficjalną punktację nie będzie aż tak stresujące.

Egzamin gimnazjalny 2018: przyroda - odpowiedzi do testu

Poniżej znajdziecie odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego 2018 CKE z przyrody.

W związku z nadchodzącym egzaminem w sieci pojawia się wiele informacji na temat rzekomych przecieków arkuszy egzaminu gimnazjalnego. Najczęściej za dostęp do nich trzeba zapłacić lub wysłać bardzo drogiego SMS-a. Ostrzegamy wszystkich, którzy trafiają na podobne informacje. Niemożliwe jest, by pojawiły się jakiekolwiek przecieki egzaminu gimnazjalnego 2018. Dlatego zalecamy, by nie wysyłać wiadomości SMS na numery budzące nawet lekkie podejrzenia. W przeciwnym wypadku możemy paść ofiarą oszustwa.

» Egzamin gimnazjalny 2018: WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić? [TERMIN] «

» Rekrutacja do liceum 2018 - punkty: kryteria i zasady przeliczania

» Egzamin gimnazjalny 2018: zasady - jakie procedury obowiązują na teście? «

RadioZET.pl/JW