Zamknij

Egzamin gimnazjalny 2019 - ANGIELSKI: odpowiedzi i arkusz [POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY]

Jolanta Waligóra
12.04.2019 15:00
Egzamin gimnazjalny 2019 - ANGIELSKI: odpowiedzi i arkusz [POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY]
fot. LUKASZ SOLSKI/East News

Arkusz egzaminu gimnazjalnego 2019 z angielskiego i odpowiedzi do testu na poziomie podstawowym zamieściliśmy poniżej. Z kolei odpowiedzi i arkusz z angielskiego na poziomie rozszerzonym pojawią się po godzinie 14:00. Uczniowie podeszli do testu w piątek, 12 kwietnia. Był to ostatni egzamin dla gimnazjalistów w tym roku. W tym artykule znajdziecie najświeższe informacje o egzaminie gimnazjalnym 2019 z j. angielskiego. Arkusz PDF i odpowiedzi opublikowaliśmy poniżej.

Egzamin gimnazjalny 2019 - j. angielski na poziomie podstawowym: ARKUSZ CKE i odpowiedzi można znaleźć w tym artykule po zakończonym teście. Zamieściliśmy zarówno arkusz egzaminu gimnazjalnego 2019 z angielskiego, jak i odpowiedzi do wszystkich zadań zamkniętych.

Egzamin gimnazjalny 2019 - ANGIELSKI: odpowiedzi i arkusz [POZIOM PODSTAWOWY]

Jak już wspominaliśmy powyżej, po zakończonym egzaminie gimnazjalnym 2019 z j. angielskiego, arkusz i odpowiedzi do testu na poziomie podstawowym można znaleźć w tym artykule. Pozwoli to uczniom sprawdzić ich wstępne wyniki.

Egzamin gimnazjalny 2019 z angielskiego odbył się w piątek, 12 kwietnia. O godzinie 9:00 uczniowie podeszli do testu na poziomie podstawowym, z kolei o 11:00 rozpocznie się część rozszerzona. Przypominamy, że egzamin gimnazjalny 2019 z j. angielskiego będzie ostatnim, do którego uczniowie podejdą w tym roku. Wcześniej zmierzą się z egzaminami z części humanistycznej oraz matematyczno-przyrodniczej.

Egzamin gimnazjalny 2019 - POLSKI, HISTORIA, WOS: odpowiedzi i arkusze CKE

Egzamin gimnazjalny 2019 - matematyka, przyroda: ARKUSZE PDF, odpowiedzi

Egzamin gimnazjalny 2019 z j. angielskiego - odpowiedzi i arkusz CKE [POZIOM ROZSZERZONY]

Odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2019 z angielskiego i arkusz CKE na poziomie rozszerzonym zamieścimy w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Podchodzisz w tym roku do egzaminu gimnazjalnego?

Liczba głosów:

Wiele osób przed egzaminem gimnazjalnym 2019 z j. angielskiego szuka w sieci, a przede wszystkim na różnych forach oraz grupach na Facebooku, jakichkolwiek informacji o przeciekach i arkuszach CKE. Należy jednak pamiętać, że przecieki nie są możliwe. Jeśli by do nich doszło, egzamin gimnazjalny musiałby zostać powtórzony.

Egzamin gimnazjalny 2019 - przecieki, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi. Co będzie?

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2019 zostaną opublikowane w pierwszej połowie czerwca, a dokładniej w piątek, 14 czerwca, czyli tuż przed zakończeniem roku szkolnego (w przypadku testu przeprowadzanego w kwietniu i w czerwcu). Z kolei wydanie specjalnych zaświadczeń uczniom nastąpi 21 czerwca, czyli na koniec roku szkolnego.

Egzamin gimnazjalny 2019 - WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki online?

Egzamin gimnazjalny 2019 jest egzaminem obowiązkowym. Jeśli uczeń nie przyjdzie na egzamin gimnazjalny 2019, będzie musiał powtarzać ostatnią klasę i zdać egzamin w kolejnym roku szkolnym. Są jednak wyjątki od tej reguły. W przypadku choroby lub sytuacji losowych, po okazaniu np. oświadczenia od lekarza, uczeń może przystąpić do egzaminu gimnazjalnego 2019 w dodatkowym terminie. Jeśli jednak nie zjawi się w wyznaczonym terminie, będzie musiał powtarzać klasę.

Egzamin gimnazjalny 2019 - POPRAWKA: Kiedy jest i dla kogo dodatkowy termin?

RadioZET.pl/JW