Zamknij

Egzamin gimnazjalny 2019 - MATEMATYKA, PRZYRODA: odpowiedzi, arkusze PDF

Jolanta Waligóra
11.04.2019 14:19
Egzamin gimnazjalny 2019 - matematyka, przyroda: ARKUSZE PDF, odpowiedzi
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Arkusze egzaminu gimnazjalnego 2019 z matematyki, przyrody i odpowiedzi zamieściliśmy poniżej. Egzamin z części matematyczno-przyrodniczej odbył się w czwartek, 11 kwietnia. Dzień później z kolei uczniowie zmierzą się już z ostatnim testem z języka obcego. W tym artykule będzie można znaleźć arkusze PDF i odpowiedzi egzaminu gimnazjalnego 2019 z przyrody i matematyki. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Egzamin gimnazjalny 2019 - matematyka, przyroda: ARKUSZE, odpowiedzi, przykładowe rozwiązania zadań. Egzamin z części matematyczno-przyrodniczej odbył się 11 kwietnia. Arkusze i odpowiedzi egzaminu gimnazjalnego 2019 z przyrody i matematyki zamieściliśmy w tym artykule po zakończonych testach.

Egzamin gimnazjalny 2019 - POLSKI, HISTORIA, WOS: ARKUSZE PDF, odpowiedzi

Egzamin gimnazjalny 2019 - MATEMATYKA: odpowiedzi, arkusz

Odpowiedzi egzaminu gimnazjalnego 2019 z matematyki i arkusz zamieściliśmy w tym miejscu po zakończonym teście. 

Egzamin gimnazjalny 2019 - ANGIELSKI: arkusz i odpowiedzi [POZIOM PODSTAWOWY]

Przypominamy, że cały czas trwa strajk nauczycieli. Wczoraj, w związku z protestem, w trzech szkołach doszło do nieprzewidzianych sytuacji. W pozostałych placówkach egzaminy gimnazjalne z części humanistycznej odbyły się bez zakłóceń. Informacja o tym, czy we wszystkich szkołach przeprowadzono egzamin z części przyrodniczo-matematycznej, zostaną podane później.

Egzamin gimnazjalny 2019: PRZYRODA - odpowiedzi i arkusz PDF

Arkusz z przyrody z egzaminu gimnazjalnego 2019 i odpowiedzi wraz z przykładowymi rozwiązania zadań można znaleźć poniżej. Pozwoli to uczniom na wstępne poznanie wyników. Odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego z przyrody będziemy dodawać na bieżąco.

Zagrożone matury to nie wszystko? ZNP szykuje kolejną broń

Egzamin gimnazjalny 2019 z przyrody odbył się w czwartek, 11 kwietnia. Test rozpoczął się o godzinie 9:00. Z kolei w tym samym dniu o 11:00 miał miejsce egzamin z matematyki. W piątek 12 kwietnia natomiast odbędzie się ostatni egzamin z języka obcego. Szczegółowy harmonogram można znaleźć w linku poniżej.

Egzamin gimnazjalny 2019 - TERMIN: kiedy się odbędzie? [DATA, TERMINARZ] 

Wiele osób przed egzaminem szuka w sieci, a przede wszystkim na różnych forach oraz grupach na Facebooku, jakichkolwiek informacji o przeciekach egzaminu gimnazjalnego 2019 i arkuszach CKE. Należy jednak pamiętać, że przecieki nie są możliwe. Jeśli by do nich doszło, egzamin gimnazjalny musiałby zostać powtórzony.

Egzamin gimnazjalny 2019 - przecieki, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi. Co będzie?

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2019 zostaną opublikowane w pierwszej połowie czerwca, a dokładniej w piątek, 14 czerwca, czyli tuż przed zakończeniem roku szkolnego (w przypadku testu przeprowadzanego w kwietniu i w czerwcu). Z kolei wydanie specjalnych zaświadczeń uczniom nastąpi 21 czerwca, czyli na koniec roku szkolnego.

Egzamin gimnazjalny 2019 - WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki online?

Uczniowie często zastanawiają się, jaka jest minimalna liczba punktów, którą trzeba zdobyć na teście oraz czy można nie zdać egzaminu gimnazjalnego 2019. Warto pamiętać, że jedynym warunkiem zaliczenia egzaminu gimnazjalnego 2019 jest przystąpienie do niego. Innymi słowy - wystarczy przyjść, odpowiednio zakodować swój numer na arkuszu, a zda się na pewno - nawet mając 0 punktów na egzaminie gimnazjalnym 2019. Punktacja zdobyta na egzaminie nie ma wpływu na zakończenie nauki w gimnazjum, jednak jest niezmiernie ważna przy wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.

Egzamin gimnazjalny 2019 - czy da się nie zdać? [MAŁA LICZBA PUNKTÓW]

RadioZET.pl/JW