Zamknij

Egzamin gimnazjalny 2019 - przecieki, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi. Co będzie?

Jolanta Waligóra
10.04.2019 08:52
Egzamin gimnazjalny 2019 - przecieki, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi. Co będzie?
fot. LUKASZ SOLSKI/East News

Przecieki egzaminu gimnazjalnego 2019 to jeden z najczęściej wyszukiwanych tematów przez uczniów na kilka dni przed rozpoczęciem testu. Rokrocznie w tym czasie w sieci pojawia się wiele informacji na temat rzekomych wycieków oficjalnych arkuszy CKE i przykładowych odpowiedzi. Czy rzeczywiście w internecie można trafić na przecieki egzaminu gimnazjalnego 2019 z matematyki, polskiego i tym samym dowiedzieć się, co będzie na teście? Sprawdzamy, czy to możliwe, by pytania pojawiły się w sieci na kilka dni przed oficjalnym egzaminem.

Egzamin gimnazjalny 2019 - arkusze CKE, pytania i odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego 2019, przecieki w internecie. Co będzie na teście? Czy w sieci pojawiły się jakieś przecieki? Czy byłoby to możliwe? Sprawdzamy, co wiadomo o egzaminie gimnazjalnym 2019.

Egzamin gimnazjalny 2019 - matematyka, przyroda: ARKUSZE PDF, odpowiedzi

Egzamin gimnazjalny 2019 - arkusze CKE, odpowiedzi i pytania, przecieki

Przecieki egzaminu gimnazjalnego 2019 z polskiego, matematyki i innych przedmiotów są jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł przez uczniów nawet na kilka tygodni przed rozpoczęciem się oficjalnego egzaminu. Wiele osób szuka w sieci, a przede wszystkim na różnych forach oraz grupach na Facebooku, jakichkolwiek informacji o przeciekach egzaminu gimnazjalnego 2019 i arkuszach CKE

Egzamin gimnazjalny 2019: zasady. Jakie procedury będą obowiązywać na teście?

Rzeczywiście zdarza się, że jakieś strony zamieszczają informacje o rzekomych przeciekach egzaminu gimnazjalnego 2019. Zazwyczaj proszą o wysłanie bardzo drogiego SMS-a, w celu otworzenia dostępu do arkuszy CKE egzaminu gimnazjalnego 2019 i przykładowych odpowiedzi. Niestety zazwyczaj po wysłaniu takiej wiadomości, wyświetlają się jedynie arkusze z poprzednich lat, które na oficjalnej stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, można znaleźć i pobrać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Dlatego nie należy wierzyć w żadne informacje zamieszone na stronach rzekomo zapewniających dostęp do przecieków egzaminu gimnazjalnego 2019. W przeciwnym wypadku możemy paść ofiarą oszustwa.

Egzamin gimnazjalny 2019 - POLSKI, HISTORIA, WOS: odpowiedzi i arkusze CKE

Przypominamy, że egzamin gimnazjalny 2019 odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia. W tym terminie uczniowie wykażą się wiedzą odpowiednio z części humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej oraz języka obcego. Szczegółowy harmonogram można znaleźć w linku poniżej.

Egzamin gimnazjalny 2019 - TERMIN: kiedy się odbędzie? [DATA, TERMINARZ]

Przecieki egzaminu gimnazjalnego 2019 - czy są możliwe?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie warto wierzyć żadnej stronie, która informuje o rzekomych przeciekach egzaminu gimnazjalnego 2019, ponieważ są one niemożliwe. Jeśli doszłoby do wycieku arkuszy CKE egzaminu gimnazjalnego 2019, odpowiedzi itd. przed rozpoczęciem oficjalnego testu, egzamin musiałby zostać powtórzony.

Egzamin gimnazjalny 2019 - ANGIELSKI: arkusz i odpowiedzi [POZIOM PODSTAWOWY]

Jeśli zatem chcemy jak najlepiej przygotować się do testu, to nie warto tracić czasu na szukanie przecieków egzaminu gimnazjalnego 2019 w internecie, które i tak są niemożliwe, a ten czas wykorzystać na powtórzenie materiału. Przed egzaminem gimnazjalnym 2019 warto też przejrzeć arkusze z poprzednich lat. Często jest tak, że bardzo podobne pytania lub typy zadań mogą się powtórzyć na prawdziwym egzaminie.

Egzamin gimnazjalny 2019 - WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki online?

Trzymamy kciuki za wszystkich gimnazjalistów, którzy w tym roku podchodzą do egzaminu gimnazjalnego i życzymy powodzenia!

Zagrożone matury to nie wszystko? ZNP szykuje kolejną broń

Zagłosuj

Podchodzisz w tym roku do egzaminu gimnazjalnego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW