Zamknij

Egzamin ósmoklasisty 2019 - ANGIELSKI: odpowiedzi, arkusz, rozwiązania

Jolanta Waligóra
17.04.2019 13:16
Egzamin ósmoklasisty 2019 - ANGIELSKI: odpowiedzi i arkusz do egzaminu z angielskiego
fot. LUKASZ SOLSKI/East News

Arkusz egzaminu ósmoklasisty 2019 z angielskiego i odpowiedzi opublikowaliśmy poniżej po zakończonym teście. Egzamin z języka obcego odbył się w środę, 17 kwietnia. Był to tym samym ostatni test, do którego uczniowie szkół podstawowych podeszli w tym roku. Sprawdzamy najświeższe informacje o egzaminie ósmoklasisty 2019, odpowiedzi i arkusz można znaleźć tutaj po napisaniu przez uczniów testu. 

Egzamin ósmoklasisty 2019 - j.angielski: ARKUSZ i ODPOWIEDZI zamieściliśmy w tym artykule po zakończonym teście. Pozwoli to uczniom na wstępne sprawdzenie swoich wyników. Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2019 z angielskiego i arkusz opublikowaliśmy poniżej.

Egzamin ósmoklasisty 2019 - ANGIELSKI: arkusz, odpowiedzi [17.04]

Arkusz egzaminu ósmoklasisty 2019 z angielskiego i odpowiedzi zamieściliśmy w tym miejscu po napisaniu przez uczniów testu.

Zagłosuj

Podchodzisz w tym roku do egzaminu ósmoklasisty?

Liczba głosów:

Egzamin ósmoklasisty 2019 z j. angielskiego odbył się w środę, 17 kwietnia o godzinie 9:00. Był to zarazem ostatni test, do którego uczniowie podeszli w tym roku. Wcześniej wykazali się wiedzą z zakresu j. polskiego oraz z matematyki. Szczegółowy terminarz egzaminów ósmoklasisty 2019 można znaleźć w linku poniżej.

Egzamin ósmoklasisty 2019 - DATA: kiedy się odbędzie? [TERMIN, TERMINARZ]

Egzamin ósmoklasisty 2019 z angielskiego - odpowiedzi i ARKUSZ PDF

Jak już wspominaliśmy powyżej, odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2019 z angielskiego zamieściliśmy jeszcze w środę, 17 kwietnia. 

Egzamin ósmoklasisty 2019 jest egzaminem obowiązkowym. Jeśli uczeń na niego nie przyjdzie, będzie musiał powtarzać ostatnią klasę i zdać egzamin w kolejnym roku szkolnym. Są jednak wyjątki od tej reguły. W przypadku choroby lub sytuacji losowych, po okazaniu np. oświadczenia od lekarza, uczeń może przystąpić do egzaminu ósmoklasisty 2019 w dodatkowym terminie. Jeśli jednak nie zjawi się w wyznaczonym terminie, będzie musiał powtarzać klasę.

Egzamin ósmoklasisty 2019 - POPRAWKA: kiedy jest i dla kogo dodatkowy termin?

Uczniowie często zastanawiają się, jaka jest minimalna liczba punktów, którą trzeba zdobyć na teście oraz czy da się nie zdać egzaminu ósmoklasisty 2019. Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem obowiązkowym, co oznacza, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Nie jest jednak określony minimalny wynik, jaki uczeń powinien uzyskać, dlatego egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać. 

Egzamin gimnazjalny 2019 - czy da się nie zdać? [MAŁA LICZBA PUNKTÓW]

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2019 uczniowie będą mogli poznać w piątek, 14 czerwca 2019 roku. Z kolei zaświadczenia wydawane będą w szkołach tydzień później - w piątek, 21 czerwca 2019 roku. 

Egzamin ósmoklasisty 2019 - WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki online?

RadioZET.pl/JW