Zamknij

Egzamin ósmoklasisty 2019 - MATEMATYKA: odpowiedzi, arkusz PDF

Jolanta Waligóra
16.04.2019 14:16
Egzamin ósmoklasisty 2019 - MATEMATYKA: arkusz PDF i odpowiedzi
fot. LUKASZ SOLSKI/East News

Arkusz egzaminu ósmoklasisty 2019 z matematyki i odpowiedzi zamieściliśmy po zakończonym teście. Dzięki temu uczniowie mogą wstępnie sprawdzić swoje wyniki. Egzamin odbył się we wtorek, 16 kwietnia o godzinie 9:00. W tym artykule znajdziecie najświeższe informacje o egzaminie ósmoklasisty z matematyki 2019, odpowiedzi i arkusz PDF zamieściliśmy poniżej.

Egzamin ósmoklasisty 2019 - matematyka: ARKUSZ i ODPOWIEDZI można znaleźć w tym artykule po zakończonych testach. Przedstawiamy najświeższe informacje o egzaminie ósmoklasisty 2019 z matematyki, odpowiedzi i arkusz PDF do zadań zamieściliśmy po napisaniu go przez uczniów.

>> „Matury są bardzo poważnie zagrożone”. ZNP: postawa rządu nie do zaakceptowania

Egzamin ósmoklasisty 2019 - polski: ARKUSZ i ODPOWIEDZI do egzaminu

Egzamin ósmoklasisty 2019 - MATEMATYKA: arkusz, odpowiedzi

Arkusz PDF i odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty 2019 z matematyki można znaleźć w tym artykule poniżej. 

Zagłosuj

Podchodzisz w tym roku do egzaminu ósmoklasisty?

Liczba głosów:

Egzamin ósmoklasisty 2019 z matematyki odbył się we wtorek, 16 kwietnia. Uczniowie rozpoczęli pisanie testu o godzinie 9:00. Z kolei dzień później odbędzie się ostatni egzamin, do którego uczniowie szkół podstawowych podejdą w tym roku, z języka obcego. Szczegółowy harmonogram można znaleźć w linku poniżej.

Egzamin ósmoklasisty 2019 - DATA: kiedy się odbędzie? [TERMIN, TERMINARZ]

Egzamin ósmoklasisty 2019 z matematyki - odpowiedzi i arkusz

Jak wspominaliśmy powyżej, w tym artykule znajdziecie najświeższe informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty 2019 z matematyki, arkusz PDF i odpowiedzi opublikowaliśmy po zakończonym teście.

Egzamin ósmoklasisty 2019 - ANGIELSKI: arkusz PDF i odpowiedzi do egzaminu

Podczas egzaminu ósmoklasisty 2019 z matematyki uczeń mógł mieć ze sobą wyłącznie przybory do pisania, tj. pióro lub długopis z czarnym tuszem oraz linijkę. Co ważne, na egzaminie nie można korzystać zarówno z kalkulatora, jak i ze słowników.

Egzamin ósmoklasisty 2019: zasady. Jakie procedury będą obowiązywać na teście?

Uczniowie często zastanawiają się, jaka jest minimalna liczba punktów, którą trzeba zdobyć na teście oraz czy da się nie zdać egzaminu ósmoklasisty 2019. Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem obowiązkowym, co oznacza, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Nie jest jednak określony minimalny wynik, jaki uczeń powinien uzyskać, dlatego egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać. 

Egzamin gimnazjalny 2019 - czy da się nie zdać? [MAŁA LICZBA PUNKTÓW]

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2019 uczniowie będą mogli poznać w piątek, 14 czerwca 2019 roku. Z kolei zaświadczenia wydawane będą w szkołach tydzień później - w piątek, 21 czerwca 2019 roku. 

Egzamin ósmoklasisty 2019 - WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki online?

RadioZET.pl/JW