Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Egzamin ósmoklasisty 2019 - PRZECIEKI, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi. Jakie pytania będą na egzaminie?

13.04.2019 19:31

Przecieków z egzaminu ósmoklasisty 2019 szuka już wielu uczniów, którzy w tym roku podchodzą do testów. W wielu miejscach można przeczytać o rzekomych zadaniach, które miały zostać wykradzione z CKE. Czy rzeczywiście w internecie można znaleźć przecieki z egzaminu ósmoklasisty 2019 z matematyki czy języka polskiego? Sprawdźcie to w naszym artykule.

Egzamin ósmoklasisty 2019 - PRZECIEKI, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi. Jakie pytania będą na egzaminie? fot. Pixabay.com

Egzamin ósmoklasisty 2019 - czy są już dostępne arkusze CKE, a także pytania i odpowiedzi do egzaminu? Gdzie można znaleźć przecieki w internecie? Zobaczcie co wiadomo o egzaminie ósmoklasisty 2019.

» Egzamin ósmoklasisty 2019 - jak będzie wyglądał? [PRZYKŁADOWE ARKUSZE PDF]

Egzamin ósmoklasisty 2019 - arkusze CKE, przecieki

Przecieki z egzaminu ósmoklasisty 2019 z polskiego, matematyki i innych przedmiotów szuka wielu uczniów tuż przed zbliżającym się sprawdzianem ich wiedzy. Jednak szanse na to, że kiedyś dojdzie do prawdziwego wycieku informacji z testów są bardzo małe. Obecnie, większość wiadomości na temat przecieków z egzaminu ósmoklasisty 2019 i arkuszach CKE to nieprawda.  

» Egzamin ósmoklasisty 2019: zasady. Jakie procedury będą obowiązywać na teście?

Informacje o rzekomych przeciekach egzaminu ósmoklasisty 2019 to często "robota" wyłudzających pieniądze. Zazwyczaj, autorzy "wycieków" proszą o wysłanie bardzo drogiego SMS-a, w celu otworzenia dostępu do arkuszy CKE egzaminu gimnazjalnego 2019 i otrzymania odpowiedzi. Wówczas pokazują się nam egzaminy, które były zdawane w zeszłych latach, a obecnie są one dostępne na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej do pobrania całkowicie za darmo. Stąd też nie radzimy wierzyć w informacje dotyczące przecieków z egzaminu ósmoklasisty 2019. 

» Egzamin ósmoklasisty 2019 - WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki online?

Przecieki z egzaminu gimnazjalnego 2019 - czy już są? Gdzie znaleźć?

Warto dodać, że do przecieków z egzaminu ósmoklasisty 2019 nie dojdzie, ponieważ wówczas egzamin musiałby zostać powtórzony. Zamiast ich szukać, radzimy więc przygotować się do testów najlepiej jak to możliwe, np. przez przejrzenie notatek lub egzaminów gimnazjalnych z zeszłych lat. Choć rodzaj zadań może się różnić, to często na podobnych egzaminach powtarzają się treści, o które egzaminatorzy pytają uczniów. 

» Egzamin ósmoklasisty 2019 - DATA: kiedy się odbędzie? [TERMIN, TERMINARZ]

Egzamin ósmoklasisty 2019 - MATEMATYKA: arkusz PDF i odpowiedzi

» Egzamin ósmoklasisty 2019 - czy można mieć kalkulator i co można mieć przy sobie? [ZASADY]

RadioZET.pl/PZ

Oceń