Zamknij

Egzamin ósmoklasisty 2019 - WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki online?

Paweł Żurek
14.06.2019 10:20
Egzamin ósmoklasisty 2019 - WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki online?
fot. Shutterstock

Wyniki egzaminu ósmoklasistów niebawem będą sprawdzać wszyscy uczniowie, którzy w 2019 roku zdawali ten egzamin kończący szkołę podstawową. Informację na temat tego kiedy, gdzie i jak je sprawdzić opublikuje Centralna Komisja Egzaminacyjna. Zobaczcie jak znaleźć swoje wyniki z egzaminu ósmoklasistów. 

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2019 - gdzie i kiedy zostaną opublikowane? Jak sprawdzić wyniki egzaminu online? Niebawem, rezultatów z egzaminu dla ósmoklasistów będą szukali uczniowie, którzy w 2019 kończą dłuższą, ośmioklasową szkołę podstawową. 

Egzamin ósmoklasisty 2019: zasady. Jakie procedury będą obowiązywać na teście?

Egzamin ósmoklasisty 2019: wyniki. Kiedy zostaną opublikowane?

Kiedy wyniki egzaminu ósmoklasisty 2019? Do testów pozostało już tylko parę tygodni. Centralna Komisja Egzaminacyjna podała już także szczegółowe informacje dotyczące daty opublikowania wyników egzaminu ósmoklasisty 2019. 

Egzamin gimnazjalny 2019 - WYNIKI. Kiedy, jak i gdzie sprawdzić wyniki online? 

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2019 uczniowie można sprawdzać od godz. 10 w piątek, 14 czerwca 2019 roku. Zaświadczenia wydawane będą w szkołach tydzień później - w piątek, 21 czerwca 2019 roku. 

Zobacz także

Zagłosuj

Zdajesz w tym roku egzamin ósmoklasisty?

Liczba głosów:

Termin egzaminu ósmoklasisty 2019 został wyznaczony na 15 kwietnia. Testy potrwają łącznie 3 dni, ponieważ egzamin ósmoklasisty 2019 jest złożony z trzech części: ‎

  • humanistycznej 
  • matematyczno-przyrodniczej 
  • z języka obcego nowożytnego.‎

Egzamin gimnazjalny 2019 - TERMIN: kiedy się odbędzie? [DATA, TERMINARZ]

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2019 - gdzie i jak sprawdzić online?

Wyniki egzaminu ósmoklasisty można sprawdzić za pośrednictwem strony Okręgowej Komisji Edukacyjnej. W tym celu trzeba będzie wpisać swój PESEL oraz hasło, które każdy uczeń otrzymał wcześniej w swojej szkole.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2019 na wspomnianej stronie powinny zostać udostępnione 14 czerwca o północy. Należy jednak pamiętać, że z uwagi na prawdopodobne przeciążenie serwerów, mogą wystąpić problemy z wejściem na stronę. Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość i co jakiś czas odświeżać stronę.  

Egzamin ósmoklasisty 2019 - DATA: kiedy się odbędzie? [TERMIN, TERMINARZ]

RadioZET.pl/PZ