Zamknij

Egzamin ósmoklasisty 2020 - MATEMATYKA: odpowiedzi, arkusz CKE, zadania [17.06.2020]

17.06.2020 16:06
Egzamin ósmoklasisty 2020 - MATEMATYKA: odpowiedzi, arkusz CKE, zadania [17.06.2020]
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2020 i arkusz CKE to temat, na który informacji poszukuje wiele osób, a przede wszystkim uczniowie, którzy podeszli do długo wyczekiwanego testu. Egzamin odbył się w środę 17 czerwca o godzinie 9:00 rano. Poniżej, jeszcze tego samego dnia, będzie można znaleźć odpowiedzi do egzaminu ósmoklasisty 2020 z matematyki i arkusz testu z tego przedmiotu. Artykuł będziemy aktualizować.

Egzamin ósmoklasisty 2020: MATEMATYKA - odpowiedzi, arkusz CKE, zadania, rozwiązania. Jakie zadania pojawiły się na teście? Jakie są odpowiedzi? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2020 do zadań zamkniętych i otwartych oraz arkusz.

Egzamin ósmoklasisty 2020 - MATEMATYKA: odpowiedzi, zadania, rozwiązania [17.06.2020]

Odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty 2020 z matematyki można znaleźć w tym miejscu jeszcze w tym samym dniu, w którym uczniowie zmierzą się z długo wyczekiwanym testem. Odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2020 pojawią się poniżej po godzinie 13.00. Pozwoli to na poznanie wstępnych wyników przez uczniów, przez co oczekiwane na oficjalne wyniki nie będzie już tak stresujące. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Egzamin ósmoklasisty z matematyki 2020 odbył się w środę, 17 czerwca. W kolejnym dniu, czyli w czwartek, uczniowie zmierzą się z egzaminem z języka obcego nowożytnego. Z kolei we wtorek 16 czerwca odbył się egzamin z języka polskiego.

Egzamin ósmoklasisty 2020 - TERMIN: kiedy się odbędzie? [DATA, TERMINARZ]

Egzamin ósmoklasisty z matematyki 2020 - arkusz CKE i odpowiedzi z egzaminu z matematyki

Oprócz odpowiedzi, w tym artykule można znaleźć jeszcze arkusz egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2020. Dzięki temu na spokojnie w domu będzie można ponownie zapoznać się z zadaniami egzaminacyjnymi.

Przed egzaminem ósmoklasisty z matematyki warto też przejrzeć arkusze z poprzednich lat oraz przykładowe arkusze egzaminacyjne, które są dostępne na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Często jest tak, że bardzo podobne typy zadań lub podobne pytania, zagadnienia i tematy mogą się powtórzyć na prawdziwym egzaminie.

Egzamin ósmoklasisty 2020 - PRZECIEKI, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi

Podczas egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2020 każdy zdający siedzi przy osobnym stoliku. Na stoliku mogą znajdować się wyłącznie arkusze egzaminacyjne, materiały i przybory pomocnicze wskazane w komunikacie dyrektora CKE oraz – w przypadku uczniów chorych lub niepełnosprawnych – leki i inne pomoce konieczne ze względu na chorobę lub niepełnosprawność.

Egzamin ósmoklasisty 2020 - ZASADY. Jakie procedury obowiązują na egzaminie?

Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem obowiązkowym, co oznacza, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Nie jest jednak określony minimalny wynik, jaki uczeń powinien uzyskać, dlatego egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać. Oznacza to, że nawet uzyskując wynik równy 0 punktów na egzaminie ósmoklasisty 2020, egzamin zostanie uznany jako zdany.

Egzamin ósmoklasisty 2020 - czy da się nie zdać i co oznacza mała liczba punktów?

RadioZET.pl/JW