Zamknij

Egzamin ósmoklasisty 2021 MATEMATYKA - odpowiedzi, rozwiązania zadań, arkusz [26.05.2021]

26.05.2021 13:41
Egzamin ósmoklasisty 2021 MATEMATYKA - odpowiedzi, rozwiązania zadań, arkusz [26.05.2021]
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Arkusz egzaminu ósmoklasisty 2021 z matematyki i odpowiedzi do zadań zamkniętych zamieściliśmy poniżej. Egzamin z matematyki, który odbył się we wtorek 26 maja jest drugim, do którego uczniowie szkoły podstawowej podeszli w tym roku. W tym artykule znajdziecie najważniejsze informacje o egzaminie ósmoklasisty 2021. Zamieściliśmy także arkusz i odpowiedzi.

Egzamin ósmoklasisty 2021 - MATEMATYKA: arkusz i odpowiedzi do egzaminu będzie można znaleźć w tym artykule po zakończonym teście, który odbędzie się 26 maja. Zamieścimy zarówno arkusz PDF, jak i odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2021 z matematyki.

Egzamin ósmoklasisty 2021 z matematyki  - odpowiedzi i arkusz [26.05.2021]

Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2021 z matematyki i arkusz opublikowaliśmy po zakończonych testach. Dzięki temu uczniowie mogą wstępnie poznać swoje wyniki.

Egzamin ósmoklasisty 2021 z matematyki rozpoczął się w środę o godzinie 9. To drugi test, do którego podeszli uczniowie szkół podstawowych w tym roku. W kolejnych dniach natomiast zmierzą się z testem z języka obcego. Szczegółowy terminarz można znaleźć w poniższym linku.

Egzamin ósmoklasisty 2021 - TERMIN: kiedy się odbędzie? [DATA, TERMINARZ]

Egzamin ósmoklasisty 2021 MATEMATYKA - arkusz CKE i odpowiedzi

Arkusz egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2021 można znaleźć poniżej.

Ostrzegamy wszystkich, którzy trafiają w sieci na rzekome przecieki egzaminu ósmoklasisty. Nie jest możliwe, aby arkusze czy jakiekolwiek pytania i odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty znalazły się w sieci przed terminem zakończenia egzaminu. Wszystkie strony, które oferują gotowe arkusze, odpowiedzi na pytania czy właśnie "przecieki egzaminu ósmoklasisty 2021", najczęściej publikują testy z poprzednich lat lub wybrane pytania z kilku arkuszy. Dodatkowo za dostęp trzeba zapłacić, dlatego zdecydowanie odradzamy szukanie gotowych arkuszy na kilka dni przed egzaminem, ponieważ łatwo można paść ofiarą oszustów.

Podczas egzaminu ósmoklasisty 2021 z polskiego uczeń mógł mieć ze sobą wyłącznie przybory do pisania, tj. pióro lub długopis z czarnym tuszem, a w przypadku testu z matematyki również linijkę. Co ważne, na egzaminie nie można korzystać zarówno z kalkulatora, jak i ze słowników.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021 uczniowie będą mogli poznać 2 lipca. Zaświadczenia wydawane będą w szkołach tydzień później - 9 lipca.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY Z JĘZYKA POLSKIEGO 2021: ARKUSZ I ODPOWIEDZI:

Egzamin ósmoklasisty 2021 jest egzaminem obowiązkowym. Jeśli uczeń na niego nie przyjdzie, będzie musiał powtarzać ostatnią klasę i zdać egzamin w kolejnym roku szkolnym. Są jednak wyjątki od tej reguły. W przypadku choroby lub sytuacji losowych, po okazaniu np. oświadczenia od lekarza, uczeń może przystąpić do egzaminu ósmoklasisty 2021 w dodatkowym terminie. Jeśli jednak nie zjawi się w wyznaczonym terminie, będzie musiał powtarzać klasę.

RadioZET.pl