Zamknij

Egzaminy zawodowe 2021 - WYNIKI: kiedy i gdzie sprawdzić online? [CZERWIEC]

09.06.2021 15:05
Egzaminy zawodowe 2021 - WYNIKI: kiedy i gdzie sprawdzić online? [CZERWIEC]
fot. SHUTTERSTOCK

Wyniki egzaminu zawodowego online 2021 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy wyniki egzaminu zawodowego 2021, gdzie i jak je sprawdzić, można znaleźć poniżej

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 - kiedy zostaną opublikowane? Gdzie będzie można je sprawdzić? Jak to zrobić? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy datę zamieszczenia wyników egzaminu zawodowego w 2021 roku w internecie.

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 - kiedy zostaną opublikowane? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy wyniki egzaminu zawodowego 2021 z sesji letniej, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim tych, którzy w tym roku podeszli do testu. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Wyniki egzaminu zawodowego w 2021 zostaną opublikowane dopiero 31 sierpnia. 

Wyniki matur 2021 - kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki matury online? [CKE, LOGOWANIE]

Przypomnijmy, że egzamin zawodowy składa się z dwóch części - pisemnej (40 zadań zamkniętych, zawierających cztery odpowiedzi do wyboru, z których tylko jedna jest prawidłowa; czas trwania 60 minut) oraz praktycznej na stanowisku egzaminacyjnym (czas trwania od 120 do 240 minut, w zależności od kwalifikacji).

Aby zdać egzamin zawodowy, z obu części należy uzyskać określoną liczbę punktów, w tym:  

  • z części pisemnej min. 50% punktów możliwych do uzyskania,
  • z części praktycznej min. 75% punktów możliwych do uzyskania.

Egzamin zawodowy 2021 - WYNIKI: gdzie i jak sprawdzić online?

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 z sesji letniej będzie można sprawdzić 31 sierpnia na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Wystarczy wybrać zakładkę "egzamin zawodowy", a następnie zalogować się. Dane do rejestracji każdy uczeń powinien otrzymać wcześniej w swojej szkole. 

Egzamin ósmoklasisty 2021 - WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki online?

Przekazanie przez okręgową komisję egzaminacyjną świadectw/certyfikatów/dyplomów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie/ dyplomów zawodowych do szkół nastąpi 8 września 2021 roku.

Egzaminy zawodowe przeprowadzane są w sesji letniej 2021 - podobnie jak w sesji zimowej 2021 - w zaostrzonym reżimie sanitarnym. 

RadioZET.pl/gov.pl