Zamknij

Elif 115. Kenan odwiedza Melek w więzieniu! [STRESZCZENIE]

Redakcja
17.10.2017 12:43
Elif 115 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 115 serialu w TVP 1 w środę 17.10. o godzinie 14.00. Nastąpi duży zwrot akcji. Po tym, jak Kenan zobaczył Melek w szpitalu, postanowił się z nią spotkać...

"Elif" - streszczenie odc. 115. Sprawdź co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie jeszcze przed premierą!

W ostatnim epizodzie Melih wychodzi ze szpitala i jedzie z rodziną do domu Kenana. Niezadowolona Arzu wywołuje awanturę, z powodu której mężczyzna decyduje się opuścić dom. Melek czuje się coraz lepiej. Pielęgniarka pozwala jej zdzwonić do Selima, by porozmawiać z Elif.

Kenan zauważył Melek w szpitalu. Co będzie chciał zrobić?

Elif - 116 Streszczenie odcinka 19.10.

Elif - odcinek 115: STRESZCZENIE

Słysząc kłótnie Melih postanawia opuścić dom Kenana. Jednak Ipek i Elif proszą go, by zmienił swoją decyzję. Mężczyzna przystaje na to - ku niezadowoleniu Arzu. Kiedy przybiega Tugce, matka znowu ma do niej pretensje i ja gani. Wzywa do siebie Goncę, każe jej zamknąć drzwi i wylewa żale. Tymczasem Elif niczym pani doktor osłuchuje Meliha.

Wieczorem Kenan przychodzi do sypialni. Arzu od razu zaczyna mówić o Melihu, jednak jej mąż jest zamyślony. Arzu nie wie, co się dzieje. Kenan przypomina sobie sytuację ze szpitala, kiedy to zobaczył Melek.

Następnego dnia Ipek przychodzi do pokoju Meliha i przeprasza go za to, co się wydarzyło. Kiedy przypomina mu o lekach, on mówi do niej, że to ona jest dla niego lekarstwem i łapie ją za rękę. Tymczasem w kuchni Kiraz przygotowuje tajemniczy wywar, który ma postawić Meliha na nogi. To, co gotuje, ma przykry zapach. Arzu nie może go znieść.

Służący wraz ze śniadaniem i lekarstwem przynosi Melihowi telefon. Mężczyzna dzwoni do warsztatu, do Efruza. Ten jest zajęty i nie słyszy telefonu. Kiedy oddzwania Meliha nie ma w pobliżu. Jest za to... Arzu. Kobieta dzwoni do Efruza, mówi mu o wszystkim i mówi, by przyjechał do nich a potem... wrzuca telefon do wody, żeby Melih nie mógł się o tym dowiedzieć. Kiedy Efruz przybywa, Melih jest bardzo zaskoczony.

Kenan mówi Selimowi o tym, że widział w szpitalu Melek. Postanawia tam jechać. Tymczasem ona dochodzi do siebie. Strażnik informuje ją, że niebawem zostanie wypisana. Zeynep przychodzi w ostatniej chwili, chcąc się z Melek zobaczyć. Jednak strażnicy są nieugięci... Kiedy prowadzą Melek w kajdankach, w hallu pojawia się Kenan. Niestety, mijają się na korytarzu nawet się nie widząc. Kenan dowiaduje się, że Melek została odwieziona do więzienia. Postanawia tam jechać.

Elif - odcinek 115: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA