Zamknij

Elif 116. Kenan jedzie do Zeynep, by pomówić o Melek [STRESZCZENIE]

Redakcja
18.10.2017 13:33
Elif 116. Kenan jedzie do Zeynep, by pomówić o Melek [STRESZCZENIE]

"Elif" - odcinek 116 serialu w TVP 1 w czwartek 18.10. o godzinie 14.00. Kenan chce spotkać się z Zeynep. Kiedy Selim go zwodzi, postanawia sam udać się do jej domu....

"Elif" - streszczenie odc. 116. Sprawdź co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Kenan zdecydował się pojechać do Melek. Kobieta zostaje wezwana na widzenie, nie przeczuwa, kogo spotka po drugiej stronie... Co teraz się wydarzy?

Elif 117 - STRESZCZENIE wydarzeń. Kenan spiera Veysela

Elif - odcinek 116: STRESZCZENIE

Kiedy Efruz przybywa do domu Emiroglu Melih musi tłumaczyć się przed domownikami. Mówi, że to jego zastępczy ojciec. Arzu jest bardzo zadowolona, że udało się jej namieszać. Po krótkiej rozmowie Efruz i Melih opuszczają dom Kenana.

W tym czasie Kenan jest u Melek w więzieniu. Kobieta jest zaskoczona wizytą. Kenan pyta ją, jak trafiła do więzienia. Ona wyjaśnia, że ktoś to ukartował. Kiedy kończy się widzenie, Kenan przypomina sobie spotkanie z Zeynep, kiedy szukał Melek. Idzie do kawiarni z nadzieją, że tam się czegoś dowie. Niestety, pracownik odsyła do na uczelnię. Tam też mężczyzna nie odnajduje Zeynep.

Wieczorem, kiedy Selim ogląda telewizję, przychodzi do niego Kenan. Zaczyna wypytywać o Zeynep, jednak Selim udaje, że nie wie, o kim mowa. Zaskoczony i zbity z tropu szuka wymówek. Kenan informuje go, że Zeynep była u Melek w więzieniu.

Elif i Tugce bawią się z Kiraz. Śpiewają razem piosenkę. Słyszy to Arzu i wpada wściekła w maseczce. Wygania służącą, a dziewczynki zaczynają się z niej śmiać. Na śniadanie Kiraz przygotowuje dziwne danie. Wszystkim smakuje, tylko Arzu jak zwykle jest niezadowolona.

Selim udaje się do domu Zeynep. Najpierw odbywają zabawną rozmowę z odwiedzającą ją kobietą, a potem Selim mówi jej, że szuka jej Kenan. Kiedy rozmawiają, nagle brat Selima pojawia się pod drzwiami i puka.

Nazajutrz Selim spotyka się z Zeynep i informuje ją o wizycie Kenana w więzieniu. Kiedy ze sobą rozmawiają do drzwi domu Zeynep ktoś puka. Okazuje się, że tym kimś jest… Kenan!

Elif - odcinek 116: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA