Zamknij

Elif 117. Kenan bije Veysela na kwaśne jabłko [STRESZCZENIE]

Redakcja
19.10.2017 14:41

"Elif" - odcinek 117 serialu w TVP 1 w piątek 19.10. o godzinie 14.00. Kenan odchodzi spod domu Zeynep z kwitkiem. Idzie jednak do Veysela i spiera go do nieprzytomności. W więzieniu Melek znowu zostaje pobita przez Belkis.

"Elif" - streszczenie odc. 117. Sprawdź co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Kenan cały czas myślał o sytuacji Melek. Mając pewne podejrzenia, postanowił dopytać Selima o Zeynep. Brat jednak twierdził, że nikogo takiego nie zna. Następnego dnia odwiedził dziewczynę, by powiedzieć jej o tym, że Kenan o nią wypytywał. Nagle okazuje się, że jego brat jest tuż przy drzwiach i puka.

Elif 118: streszczenie wydarzeń odcinka z poniedziałku 23.10.

Elif - odcinek 117: STRESZCZENIE

Selim i Zeynep idą otworzyć drzwi. Okazuje się, że to Kenan. Postanawiają, że mu nie otworzą. Chowają się w pokoju. Mężczyzna wreszcie daje za wygraną i odchodzi. Przypadkiem zauważa go handlarz, u którego Veysel kupował telefon. Mając z Veyselem na pieńku, postanawia powiedzieć Kenanowi kilka faktów. Podchodzi do niego i nawiązuje się krótka rozmowa. Zdradza, kto dzwonił do niego z pogróżkami. Mówi też, gdzie można Veysela znaleźć.

Kenan przychodzi do Veysela. Kiedy ten widzi, kto się u niego pojawił, jest przerażony. Kenan mówi mu, o co chodzi, między mężczyznami wywiązuje się szarpanina w wyniku której Veysel porządnie obrywa i pada nieprzytomny. Kenan idzie do warsztatu samochodowego dowiedzieć się czegoś jeszcze. Potem odwiedza Meliha i mówi mu, że pobił Veysela. Brat Melek zaczyna przeczuwać, że Kenan może wpaść na jego trop, bo wie coraz więcej.

Do rezydencji przychodzi nauczycielka rytmiki. Próbuje nauczyć czegoś Tugce. Niestety, ta nie potrafi naśladować jej dźwięków. Z kolei Elif świetnie sobie radzi. Arzu jest z tego bardzo niezadowolona. Kiedy nauczycielka wychodzi, Arzu rozmawia z nią krótko. Kobieta mówi, że Elif ma dobre wyczucie rytmu, jednak Arzu nic sobie z tego nie robi.

Pobity i ledwo przytomny Veysel idzie do domu. U Zeynep jest ciągle Selim. Zabierają go do szpitala. Tam, kiedy Veysel trochę dochodzi do siebie, odwiedza go policjant i przesłuchuje na okoliczność pobicia. Veysel twierdzi, że nie wie, kto to zrobił.

W więzieniu  Melek cały czas troszczy się o Elmas. Nie podoba się to Belkis, która znów postanawia urządzić awanturę. Najpierw zrzuca na podłogę jedzenie, a potem zaczyna dusić Melek i grozić jej nożem.

Melih dzieli się z Efruzem swoimi wątpliwościami.

Erkut i Murat siedzą w knajpie, kiedy dzwoni Zeynep i mówi o pobiciu ojca. Kiedy widzą, że pomaga mu Selim, są bardzo zaskoczeni.

Elif - odcinek 117: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA