Zamknij

Elif 118. Erkut zacznie szantażować Arzu? [STRESZCZENIE]

Redakcja
20.10.2017 14:21
Elif 118 streszczenie odcinka
fot. screen

"Elif" - odcinek 118 serialu w TVP 1 w poniedziałek 23.10. o godzinie 14.00. Arzu udaje się do Veysela z propozycją. Zabiera ze sobą Elif i zostawia dziewczynkę na pastwę Erkuta.

"Elif" - streszczenie odc. 118. Sprawdź co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie jeszcze przed premierą!

ELIF - odcinek 119 z wtorku 24.10. Zobacz STRESZCZENIE wydarzeń.

W poprzednim odcinku Kenan pobił Veysela tak, że ten ledwo żywy trafił do szpitala. Został tam odwieziony przez Selima i Zeynep. Kiedy z powrotem przywożą go do domu, Murat i Erkut nie dowierzają, że Veysel może godzić się na pomoc kogoś takiego, jak Selim...

Kenan zdradził Melihowi to, czego dowiedział się w swoim prywatnym "śledztwie" w sprawie śmierci Ayse. Melih obawia się, że przyjaciel natrafi na jego ślad.

Elif - odcinek 118: STRESZCZENIE

Murat wpada wściekły do domu i zaczyna atakować Selima. Pobity Veysel niespodziewanie broni Selima przed atakami syna. Melih dzwoni do Kenana. Arzu jest niezadowolona z faktu, że jej mąż wraz z przyjacielem coraz głębiej drążą sprawy. Kenan znowu wychodzi na spotkanie z Melihem.

W domu Emiroglu Tugce urządza wokalne popisy. W tym czasie Melih przychodzi do Kenana. Gonca od razu informuje o tym Arzu, która od razu idzie na przeszpiegi. Staje pod drzwiami i podsłuchuje rozmowę mężczyzn. Dowiaduje się, że chcą zmusić Veysela do przyznania, kto zlecił mu jego działania.

Teslima otrzymuje przesyłkę z odzieżą. Jest tam sukienka, którą proponuje Melek. Kobieta zgadza się i zakłada na siebie nowy ciuch. Koleżanki są pod wrażeniem tego, jak ładnie wygląda.

Melih w obecności Kenana dzwoni do Teslimy. Jednak Melek nie ma wtedy w pobliżu. Zostaje wezwana przez strażniczkę na widzenie. Odwiedzają ją Selim i Zeynep. W tym czasie Belkis zabiera wszystkie sukienki i tnie je nożem.

Arzu postanawia działać. Zabiera Elif i jedzie do Veysela z propozycją. Aby Gonca mogła niespostrzeżenie wyprowadzić dziewczynkę z domu, niby przypadkiem tłucze wazę. Zaabsorbowana tym Ipek i seniorka rodu nie zauważają, co się święci.

Melih udaje się na widzenie do więzienia. Rozmawia z Teslimą. W tym czasie Arzu z Elif już są u Veysela. Niespodziewane odwiedziny podsłuchuje Erkut. Arzu spostrzega zdjęcie Zeynep. Po chwili dalszej rozmowy wychodzi i... zostawia Elif w rękach Erkuta. Zadowolona wraca taksówką do domu, kiedy za plecami słyszy wołanie Erkuta.

Elif - odcinek 118: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA