Zamknij

Elif 144 Arzu walczy o życie, Murat poznaje prawdę o Seydzie STRESZCZENIE

Redakcja
28.11.2017 14:20
Elif 144 streszczenie wydarzeń
fot. screen

"Elif" - odcinek 144 serialu w TVP 1 w środę 29.11. o godzinie 14.00. Arzu trafia do szpitala. Cała rodzina jest przerażona jej stanem. Melih zauważa, że zgubił swój pierścień. Tymczasem Murat udaje się na policję, by zgłosić zaginięcie Seydy. Słyszy coś, czego najpewniej nie chciałby wiedzieć...

"Elif" - streszczenie odc. 144. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Melih dowiedział się, że to Arzu stoi za wszystkimi krzywdami Elif. Przymusem zabrał kobietę na urwisko, z którego zrzuciła kiedyś dziewczynkę. Dał jej nauczkę i odjechał, jednak ona zemdlała. Znalazł ją obcy mężczyzna.

Elif - 201. Streszczenie odcinka z 12.03.

Nieprzytomną Arzu znajduje przypadkowy mężczyzna. Rozglądając się dostrzega w oddali auto Meliha, jednak ten już odjeżdża. Wyciąga z torebki Arzu dokumenty, by sprawdzić, kim jest kobieta. Odnajduje telefon i dzwoni do Kenana. Cała rodzina jest przerażona.

Erkut i Seyda stoją przy bramie posesji. Widzą dziwne zamieszanie. Seyda w domu wypytuje Kiraz, co się tak naprawdę stało. Kucharka opowiada jej, że Arzu została znaleziona nieprzytomna z krwawiącą głową.

O wszystkim dowiaduje się też Selim. Jedzie do szpitala. Tymczasem Melih przyjeżdża do Kenana. Seyda informuje go, że nikogo nie ma w domu, bo wszyscy pojechali do Arzu do szpitala. Potem idzie znów do Erkuta. Ten każe jej odnaleźć CD póki dom jest niemal pusty. Ma zacząć od pokoju Goncy.

Elif 205 - streszczenie odcinka z 16.03.

Kenan przybywa do szpitala, gdzie dowiaduje się, że Arzu została ciężko uderzona w głowę. Odnajduje go mężczyzna, który znalazł nieprzytomną. Opowiada Kenanowi, że nieopodal widział kogoś. Nie dostrzegł twarzy, jednak wie, że mężczyzna był młody i wysoki. Czy Kenan skojarzy, o kim mowa?

W domu Tugce wypytuje Kiraz, gdzie wszyscy tak nagle pojechali. Kucharka nie zdradza prawdy. W tym czasie Seyda przeszukuje pokój Goncy, a Erkut szuka płyty u Veysela. Veysel i Murat własnie wracają. Chlopak mówi, że chce iśc na policję, bo Seydzie na pewno coś się stało. Erkut go powstrzymuje.

Melih zjawia się w szpitalu. Słyszy rozmowę Kenana z Selimem. Zastanawiają się, kim był mężczyzna znad urwiska. Choć wie, że nie został rozpoznany, to jednak uświadamia sobie, że nie ma na palcu pierścienia. Czyżby zgubił go nad klifem podczas szarpaniny z Arzu? Dzwoni do Sadika, by ten jechał w tamto miejsce i odnalazł zgubę.

Murat udaje się na komisariat złożyć zawiadomienie o zaginięciu Seydy. Dowiaduje się, że jego ukochana jest oszustką...

Stan Arzu ulega nagłemu pogorszeniu. Kobieta jest reanimowana.

Elif - odcinek 144: ZDJĘCIA

1
2
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA