Zamknij

Elif 145. Arzu traci pamięć i nie poznaje rodziny [STRESZCZENIE]

Redakcja
29.11.2017 14:18
Elif 145 streszczenie odcinka
fot. screen

"Elif" - odcinek 145 serialu w TVP 1 w czwartek 29.11. o godzinie 14.00. Arzu jest reanimowana i po pewnym czasie odzyskuje przytomność. Niestety, nic nie pamięta...

"Elif" - streszczenie odc. 145. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Arzu trafiła do szpitala. Kobieta jest w złym stanie. Melih zauważa, że zgubił pierścień - prawdopodobnie na miejscu szarpaniny z Arzu. Czy ktoś dowie się, że to on chciał zrobić jej krzywdę i co powie kobieta, kiedy odzyska przytomność?

Elif - odcinek 146: STRESZCZENIE

Stan Arzu pogarsza się. konieczna jest reanimacja. Cała rodzina w trwodze obserwuje, co się dzieje. Przerażone Aliye i ipek zaczynają płakać. Wszystko obserwuje Melih, który nadal jest w szpitalu. Mężczyzna zaczyna mieć wyrzuty sumienia. "Nie możesz umrzeć" - myśli sobie. Lekarz informuje rodzinę, że serce Arzu się zatrzymało. Na szczęście jej życie jest uratowane.

Murat nadal jest na komisariacie. Nie wierzy, że Seyda może być oszustką. "O czym pan mówi! Moja Seyda nic takiego by nie zrobiła" - broni dziewczyny. Jednak funkcjonariusz jest pewien swych słów.

Erkut zjawia się nad urwiskiem i szuka śladów po szarpaninie Arzu z Melihem i znajduje... zagubiony pierścień. Tymczasem Selim, Kenan i Melih idą na policję. Zastanawiają się, jak odnaleźć napastnika. Kenan cały czas zastanawia się, kim był mężczyzna, widziany niedaleko Arzu. Wszyscy czekają na to, co powie Arzu, kiedy odzyska przytomność. Gonca podsłuchuje rozmowę. Jest przekonana, że za wszystkim stoi Veysel. Dzwoni do niego, by o tym porozmawiać. Ten jednak się wypiera. Kiedy na korytarzu mija ją Melih, dziewczyna przypomina sobie pewna sytuację. Po chwili jest przekonana, że to Melih próbował zabić Arzu. Informuje o tym Veysela.

Po wyjściu ze szpitala Melih dzwoni do Sadika. Ten niestety nie znalazł pierścienia. "Na twoim miejscu Arzu, nie budziłbym się. Zapłacisz za to, co zrobiłaś mojej siostrze" - myśli sobie mężczyzna.

Melek dostaje pracę w restauracji. Razem z właścicielem udaje się, by obejrzeć lokal. Okazuje się, że za pracą dla niej stoi... Melih. Rozmawia z nowym pracodawcą kobiety. "Melek nic nie podejrzewała?" - pyta. Mężczyzna mu odpowiada, że nie. "Jest bardzo szczęśliwa" - dodaje.

Seyda jedzie do szpitala z Tugce. Dziewczynka tęskni za matką. Jest zaskoczona widząc ją w takim stanie. "Kto jej to zrobił, tato?" - pyta Kenana. Melih, który jest obok, ma wyrzuty sumienia.

Tymczasem w szpitalu zjawia się Erkut i wypytuje o stan Arzu, podając się za jej przyjaciela. Zauważa go Kenan, ale Erkut szybko ucieka.

 Melih widząc Tugce żałuje tego, co zrobił. Niespodziewanie Arzu odzyskuje przytomność. Okazuje się, że straciła pamięć. "Kim jesteście" - pyta. Rodzina jest w szoku.

Elif - odcinek 145: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA