Zamknij

Elif 153: Melih przechytrzy Erkuta? Kenan znajduje listy spalone przez Aliye[STRESZCZENIE]

Redakcja
11.12.2017 14:42
Elif 153 streszczenie
fot. escreen

"Elif" - odcinek 153 serialu w TVP 1 we wtorek 12.12. o godzinie 14.00. Melek i Melih cieszą się, że wreszcie im się ułożyło. Zeynep  jest zaskoczona takim obrotem sprawy. Ipek informuje rodzinę o swoich planach wyjazdu.

"Elif" - odc. 153: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Jeszcze przed premierą odcinka sprawdzamy, co się będzie działo!

W poprzednim epizodzie Melek wreszcie uwierzyła w to, że Melih jest jej bratem. Mężczyzna pokazał jej trochę rodzinnej historii i odprowadził do restauracji. Zeynep widząc ich w objęciach była bardzo zaskoczona. Czy Melek powie, kim jest dla niej Melih?

Elif - odcinek 154: STRESZCZENIE

Kiedy Zeynep przychodzi z Elif do restauracji, dziewczynka od razu rzuca się mężczyźnie na szyję. Jednak Melek stoi nieco zmieszana, tym bardziej kiedy Zeynep patrzy na nią z niedowierzaniem. Kiedy Melih wychodzi z Elif na plac zabaw, kobiety rozmawiają o tym, co się stało. Melek wyznaje Zeynep, że Melih jest jej bratem. Opowiada też o rodzicach i ich tajemniczej śmierci.

Erkut dzwoni do Seydy i pyta o Arzu. Juz wie, że kobieta faktycznie straciła pamięć. Tymczasem ona sama zastanawia się, kim był człowiek, z którym rozmawiała przy stajni. Nie pamięta Erkuta, tak jak siebie samej sprzed czasu, kiedy straciła pamięć. Pyta Goncy, czy nie ma jakichś nieprzyjaciół, ani osób, które mogą źle jej życzyć. Służąca okłamuje ją jednak. Sama potem zastanawia się, co dzieje się z Arzu. Zaniepokojona dzwoni do Veysela. "Posłuchaj, Arzu zaczyna zadawać dziwne pytania. Podejrzewam, że musiała się z kimś widzieć" - mówi. Veysel jednak ją zbywa - właśnie jest umówiony z Tulay.

Elif 207 odcinek - streszczenie epizodu 20.03.

W restauracji trwają ostatnie przygotowania. Zawieszony zostaje szyld z nazwą.Okazuje się, że to "Kuchnia Elif". Dziewczynka jest bardzo uradowana.

wieczorem przy kolacji cała rodzina Emiroglu siedzi w ciszy. Matka spogląda na Kenana, Arzu dziwnie się uśmiecha. Wreszcie zagaduje Tugce: "Czemu nikt się nie odzywa?" - pyta. Ipek postanawia powiedzieć rodzinie o możliwości wyjazdu do USA.

"Podjełam decyzje o wyjeździe do ameryki" - mówi. "Słucham?" - pyta zaskoczona matka. Aliye uważa temat za zamknięty. Nie zgadza się i koniec.

Melih opowiada Efruzowi o poprawie relacji z Melek, o tym, że nazwała go bratem.

Sadik dzwoni do Meliha i mówi mu, że Erkut rozmawiał z Arzu. Postanawiają coś zrobić. Postępem zwabiają Erkuta, by ten porozmawiał z Melihem. Tymczasem w domu Kenan znajduje w łazience Alite spalone kawałki starych listów i wycinków z gazet.

Elif - odcinek 153: ZDJĘCIA

1
2
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA