Zamknij

Elif 154: Erkut uderza Elif kamieniem w głowę. Pada nieprzytomna! [STRESZCZENIE]

Redakcja
12.12.2017 14:14
Elif 154 streszczenie wydarzeń
fot. screen

"Elif" - odcinek 154 serialu w TVP 1 w środę 13.12. o godzinie 14.00. Ipek informuje Meliha o zamiarze wyjazdu. Erkut przypadkiem uderza Elif kamieniem w głowę. Dziewczynka pada nieprzytomna. Sprawdź streszczenie 154 epizodu!

"Elif" - odc. 154: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym epizodzie? Co się będzie działo? Sprawdzamy przed premierą!

W poprzednim odcinku serialu tureckiego "Elif"Ipek informuje rodzinę o chęci wyjazdu do Ameryki. Melih dowiaduje się od Sadika, że Erkut rozmawiał z Arzu, a Kenan znajduje w łazience Aliye spalone kawałki starych listów i wycinków z gazet, których kobieta próbowała się pozbyć.

Elif - odcinek 155: STRESZCZENIE

Melih próbuje dowiedzieć się od Erkuta, co wiąże go z Arzu. "gadaj, o czym z nią spiskujesz? Kim jesteś?" - pyta. Erkut jednak udaje, że nie zna żadnej Arzu. "Nie igraj ze mną, dobrze wiem, że kłamiesz" - ciągnie Melih. Nadal nie wierzy w amnezję kobiety. "Powiesz mnie, co knujecie, albo powiesz to Kenanowi" - grozi mu Melih. Po krótkiej szarpaninie Erkut pokazuje Melihowi pierścień. "A ja się pytam, czemu jesteś taki zły?! Zobacz, mam coś twojego" - mówi.

Ipek żali się przyjaciółce na reakcję rodziny w związku z jej chęcią wyjazdu. Mówi, że jeszcze nie rozmawiała o tym z Melihem. "Wiem, że jest ci ciężko. Na twoim miejscu odeszłabym bez pożegnania" - doradza Faraye. Spacerując zauważają Erkuta i Meliha, którzy znów się szarpią. Erkut korzysta z okazji i odchodzi. Zaczyna zastanawiać się, kim tak naprawdę jest Melih. Przypomina sobie, że kiedyś poszukiwał Veysela.

Ipek mówi Melihowi, że chce wyjechać do USA. Ten pyta ją, czy jest pewna swojej decyzji. Ona jednak nie chce przepuścić takiej okazji. "Mam nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz" - mówi i odchodzi. Melih jest poruszony.

Seyda prosi o wolny wieczór pod jakimś pozorem. Ma spotkać się z Erkutem. Tymczasem do miasta wraca Murat. Od razu przypomina sobie o Seydzie, za którą bardzo tęskni. Erkut mówi Seydzie o tym, że Melih wie o tym, że rozmawiał z Arzu. Dziewczyna uważa, że dowiedział się albo od Goncy, albo od Sadika. Nagle pojawia się Murat. Seyda chowa się przed nim. Erkut rozmawia z chłopakiem, kiedy okazuje się, że zmierza do nich Veysel. Tym razem Murat musi się chować. Wchodzi pod biurko, ale ojciec go zauważa. Kiedy już obydwaj wychodzą Seyda wściekła wrzeszczy na Erkuta. Jest zła, że cały czas ją okłamywał: "Co z ciebie za człowiek? Zabrałeś mi jedyną osobę, która mnie doceniała" - mówi o Muracie.

Aliye rozmawia z Ipek. Córka mówi jej, że już o wszystkim powiedziała Melihowi. Matka uważa, że swoje zawodowe ambicje przedkłada nad człowieka, za którego miałaby wyjść. "Już wcześniej zostawiłam kogoś tylko dlatego, że tobie się nie spodobał" - mówi Ipek.

Na otwarciu restauracji Melek zjawia się mnóstwo ludzi. Wszyscy próbują potraw i chwalą lokal. Właściciel jest bardzo zadowolony.

Melih pojawia się na myjni. Pyta pracownika o Erkuta i Veysela. Ten jednak go zbywa. Informuje o wszystkim Erkuta. ten zaczyna sie obaiwac i zastanawiać nad wyjazdem. Jednak chce, by pojechała z nim Zeynep. Kiedy dziewczyna akurat żegna się z Selimem, Erkut zaczepia ją i zaczyna mówić o ich związku, planowanym kiedyś ślubie. Zeynep jest zła i przypomina mu, dlaczego do tego ślubu miało dojść. Pokazuje pierścionek od Selima i mówi, że to za niego chce wyjść. Erkut jest wściekły. Idzie do Veysela, by ten mu pomógł pokonać Selima. Ojciec jednak nie chce, bo widzi w Selimie bogatego, dobrego chłopaka.

Erkut nie wie, co zrobić, więc postanawia się upić. Siedzi wieczorem na ławce i się nad sobą użala: "To wszystko przez ciebie, Zeynep" - myśli. Tymczasem Elif idzie do restauracji, o czym Melek nie ma pojęcia. Niestety, udaje isę tam także Erkut, który chce zdemolować lokal ze złości, by odegrać się na Zeynep. Rzuca kamieniem w szybę i kiedy słyszy krzyk,zauważa, że Elif leży nieprzytomna na podłodze.

Elif - odcinek 154: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
2
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA