Zamknij

Elif 155: Elif porwana ze szpitala! Kto to zrobił? [STRESZCZENIE]

Redakcja
13.12.2017 14:03
Elif 155 streszczenie wydarzeń
fot. screen

"Elif" - odcinek 155 serialu w TVP 1 w czwartek 14.12. o godzinie 14.00. Erkut odwodzi Elif do szpitala, gdzie podaje się za jej ojca. Zrozpaczone Melek szuka córki. Kiedy dowiaduje się, w którym jest szpitalu, natychmiast tam jedzie. Niestety, okazuje się, że mała zniknęła.

"Elif" - odc. 155: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym epizodzie? Co się będzie działo? Sprawdzamy przed premierą!

W poprzednim odcinku serialu tureckiego "Elif" Elif bez wiedzy Melek wybrała się do restauracji. Pech sprawił, że akurat w okolicy był pijany Erkut. Mężczyzna pojawił się z zamiarem zdemolowania lokalu, by odegrać się na Zeynep. Rzucił kamieniem w szybę i nieopatrznie uderzył dziewczynkę w głowę. Co dalej z jej zdrowie?

Elif - odcinek 156: STRESZCZENIE

Erkut, kiedy usłyszał krzyk, zorientował się, że nie tylko wybił szybę, ale i ranił Elif. Dziewczynka padła nieprzytomna na podłogę. Na szczęście Erkut zachował na tyle przyzwoitości, by nie zostawić małej samej sobie. Natychmiast zabrał ją do szpitala. "Co ja zrobiłem!" - mówi do siebie przerażony. W szpitalu informuje, że mała przewróciła się i uderzyła w głowę. Zastanawia się też, co powie Zeynep.

Melek i Zeynep nie wiedzą jeszcze, co się stało. Zauważają, że dziewczynka zniknęła. Obydwie wychodzą z domu i zastanawiają się, gdzie mała mogła pójść. Zauważają, że zniknął klucz od restauracji. Kiedy idą na miejsce, zauważają rozbitą szybę a wewnątrz slady krwi. "Coś stało się Elif!" - mówi przerażona Melek. Pojawiają się świadkowie, którzy przybyli, kiedy usłyszeli dźwięk zbitego szkła. Kobiety udają się na policję. Kiedy funkcjonariusz zadaje pytania, Zeynep kojarzy sobie niedawną przykrą sytuację z Erkutem.

Tymczasem Elif odzyskuje przytomność i woła matkę. Lekarz informuje Erkuta, że dziewczynka się obudziła i wszystkie funkcje mózgu zostały zachowane.

Melih rozmawia z Sadikiem. Prosi go, by nie spuszczał oka z Seydy. Ten podsłuchuje ją, kiedy płacze i żali się do siebie na Erkuta. Tymczasem Erkut dzwoni po swoją ciotkę. Kobieta przychodzi do szpitala i ma pilnować Elif, kiedy on wychodzi na miasto. Nie mówi jednak jej prawdy...

Melek i Zeynep odwiedzają myjnię. Szukają tam dziewczynki. Nieświadomy Veysel pyta, jaki to ma związek z Erkutem. Zeynep pyta, gdzie Erkut mieszka, a ojciec wreszcie zdradza jego adres. Wszyscy szybko się tam udają, jednak Erkut ich zauważa i się chowa. Ma jednak wyrzuty sumienia.

Następnego dnia Zeynep odbiera telefon od Erkuta. Od razu pyta go, co zrobił Elif i gdzie jest dziewczynka. Ten mówi, że zdarzył się wypadek. Selim bierze telefon i krzyczy na Erkuta. Wreszcie mężczyzna zdradza, w którym szpitalu znajduje się dziewczynka.

Melih prosi Seydę o spotkanie. Pyta ją, gdzie jest Erkut. Dziewczyna z początku udaje, że nie wie, o kim mowa. "Wiem, co cię z jego powodu spotkało" - mówi dalej Melih. Wie, że zmusił ją do tego wszystkiego. Ma dla niej propozycję.

Melek, Zeynep i Selim przybywają do szpitala i od razu pytają, gdzie leży Elif. Okazuje się, że nikt nie jest zarejestrowany pod takim imieniem, jednak na recepcji okazuje się, że jest dziewczynka z raną głowy. Biegną tam, jednak  na sali znajdują tylko puste łóżko. Melek dostrzega pozostawioną spinkę do włosów córki.

Elif - odcinek 155: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA