Zamknij

Elif 156: Arzu odzyskuje pamięć! Melih szuka Elif [STRESZCZENIE]

Redakcja
14.12.2017 14:22
Elif 156 streszczenie odcinka
fot. screen

"Elif" - odcinek 156 serialu w TVP 1 w piątek 15.12. o godzinie 14.00. Czeka nas wiele wydarzeń. Trwaja poszukiwania Elif, uprowadzonej przez ciotkę Erkuta. Tymczasem Arzu odzyskuje pamięć...

"Elif" - odc. 156: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym epizodzie? Co się będzie działo? Sprawdzamy przed premierą!

W poprzednim odcinku serialu tureckiego "Elif" tytułowa bohaterka trafiła do szpitala. Melek i Zeynep bezskutecznie poszukiwały jej przez długie godziny. Wreszcie Zeynep uświadomiła sobie, kto za tym stoi. Dzwoni do Erkuta i dowiaduje się, że Elif jest w szpitalu. Jednak kiedy rodzina przybywa do małej, dziewczynki nie ma. Kto ją porwał?

Elif - odcinek 158: STRESZCZENIE

Kiedy na sali pojawia się pielęgniarka, zrozpaczona Melek pyta, gdzie jest jej córka. Kobieta informuje, że stan Elif się poprawił i przyszła do niej babka, która cały czas się nią opiekowała. Melek mdleje z nerwów. Tymczasem Melek została zabrana przez ciotkę Erkuta. Kobieta przyprowadziła małą do swojego domu i nazywa ją Lejlą. "nie mam na imię Lejla" - tłumaczy jej dziewczynka. Kobieta jednak zaprzecza i pokazuje Elif dom. "Zobacz, tu mieszkamy" - wyjaśnia. Wydaje się jej, że jest matką Elif.

Zeynep i Selim jadą do Erkuta, by czegoś się dowiedzieć. Tymczasem Melih przybywa do restauracji i widzi, że stało się coś niedobrego. Dzwoni do Melek, ale odbiera Gulnur, która pojawiła się w szpitalu. Dziewczyna mówi mu, że Elif została porwana.

Erkut zwierza się Veyselowi, że rzucił kamieniem w szybę restauracji. Nie wiedział, że ktoś mógł być w środku. Mówi też, że rodzina już jest z dziewczynką. Nie ma pojęcia, że Sukran porwała Elif. Tego najpewniej nie planował. Chwile potem Zeynep i Selim wpadają do biura myjni. Selim uderza Erkuta, a ten wreszcie mówi, że w szpitalu była jego ciotka.

Melih pojawia się w szpitalu. Obiecuje Melek, że odnajdzie kobietę, która porwała Elif. Dzwoni do Seyda a ta mówi mu o ciotce Erkuta. Tymczasem Surkan rozmawia z kimś przez telefon, planując wyjście. Na półce widać zdjęcia małej dziewczynki. Kiedy Melih dociera do domu kobiety, okazuje się, że jej już tam nie ma. Znajduje sweter Elif. Potem przeszukuje dom i wybiera ostatnio wykręcany numer telefonu. Okazuje się, że to firma turystyczna. szybko wybiega i jedzie na miejsce. Tymczasem do domu docierają też Zeynep, Selim i Erkut. Sąsiadka informuje ich, że Sukran wyszła pół godziny temu razem z nieznaną jej dziewczynką. Selim wścieka się i bije Erkuta.

Melih krok po kroku prowadzi sledztwo. Dowiaduje się, że autobusem do Kars odjechała kobieta z małą dziewczynką. Selim i Zeynep zostawiają pobitego Erkuta. Zastanawiają się czy iść ze zdjęciem kobiety na policję.

Tymczasem Sukran prowadzi już Elif jakąś leśną dróżką powtarzając, że jej brat się ucieszy.

Erkut dzwoni do Seydy, by spotkać się z Arzu, a ta informuje o tym Meliha. Kiedy Arzu przychodzi do stajni, gdzie siedzi Erkut, mężczyzna prosi ją o pomoc. Pokazuje jej pierścień i mówi, kiedy i gdzie go znalazł. W drzwiach pojawia się Melih a Arzu wszystko sobie przypomina...

1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA