Zamknij

Elif 158: Arzu chce dobić targu z Melihem [STRESZCZENIE]

Redakcja
18.12.2017 13:33
Elif 158 odcinek streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 158 serialu w TVP 1 we wtorek 19.12. o godzinie 14.00. Arzu odzyskała pamięć, ale udaje, że jest inaczej. Umawia się z Melihem, by ubić interes.

"Elif" - odc. 158: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym epizodzie? Sprawdzamy przed premierą!

W poprzednim odcinku serialu tureckiego "Elif" Melih chce, by Arzu powiedziała mu, gdzie jest Elif. Uważa, że to ona jest odpowiedzialna za zniknięcie dziewczynki. Tymczasem Arzu odzyskuje pamięć, ale postanawia udawać, że jest inaczej. Erkut, siedząc w spiżarni, niechcący powoduje hałas. Domownicy postanawiają sprawdzić, co się stało. Czy odkryją Erkuta?

Elif - odcinek 159: STRESZCZENIE

Kiedy domownicy idą do spiżarki, Arzu od razu zauważa, co mogło wywołać hałas. Wie, że na pewno to wina Erkuta, ale udaje się jej to wszystko ukryć. Mężczyzna chowa się za gratami i nikt go nie zauważa.

Kenan wreszcie ma okazję porozmawiać z Arzu. Pyta żonę o to, kim był człowiek, który był widziany na farmie. Mówi, że to ten sam, który odwiedzał ją, kiedy była w szpitalu. Jednak Arzu nadal próbuje go oszukiwać. Twierdzi, że nic nie wie. Niestety, jej mąż już ma dość kłamstw i jest wobec niej szorstki.Erkut słucha wszystkiego zza drzwi.

Melek bardzo przeżywa rozstanie z córką i to, że nie wie nawet, gdzie ona jest. Nie może jeść, ledwo śpi. Melih martwi się o siostrę i próbuje jej dodać otuchy. Obiecuje jej, że znajdzie Elif. Tymczasem dziewczynka cały czas jest w domu z ciotką Erkuta. Kiedy kobieta zasypia, mała chce wykorzystać tę chwilę i uciec. Niestety, kobieta się budzi, ale zamierza wyjść po coś do jedzenia. Elif ma zostać w domu sama...

W domu Emiroglu Tugce żali się Seydzie, że nie ma żadnych przyjaciół. Kiedy była Elif, przynajmniej miała się z kim bawić. Zdradza przy okazji, że dziewczynka jest na obozie, a Arzu nigdy za nią nie przepadała.

Arzu zastanawia się, co ma zrobić z Erkutem. Boi się, że zostanie złapana i będzie wtedy skończona.

Aliye idzie porozmawiać z Kenanem. Chce, żeby jego i Arzu sprawy już się ułożyły. "Żona i dziecko cię potrzebują" - mówi.

W kuchni Arzu przygotowuje dla Erkuta jedzenie, kiedy wchodzi Kiraz. Od razu proponuje, że sama coś przygotuje, jednak Arzu ją zbywa. Czy kucharka domyśli się, co jest nie tak? Arzu idzie do Erkuta. Ten mówi jej, że to Selim tak dotkliwie go pobił. Arzu informuje go, że Kenan widział go w szpitalu.

Ipek rozmawia z Kenanem o swoim wyjeździe, kiedy wchodzi Aliye. Kobieta jest rozgoryczona. Mówi, że to prawda, że córka chce po prostu zostawić matkę. Dochodzi do poważnej kłótni.

Melih żali się efruzowi, że Melek tak bardzo cierpi z powodu zaginięcia córki. Postanawia spotkać się z Arzu. Tymczasem dziewczynka ma koszmary. Tak samo jak i jej matka. Rano Melek wychodzi, by szukać swojej córki.

Melih umawia się z Arzu. Ta proponuje mu wymianę: CD na pierścień...

Elif - odcinek 158: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA