Zamknij

Elif 159: Melih skoczy w przepaść? [STRESZCZENIE]

Redakcja
19.12.2017 14:25
Elif 159 streszczenie nowy odcinek
fot. screen

"Elif" - odcinek 159 serialu w TVP 1 w środę 20.12. o godzinie 14.00. Arzu umawia się z Melihem, że w zamian za CD odda mu Elif. Mężczyzna przystaje na ofertę, jednak przekonuje się, że Arzu nie można wierzyć.

"Elif" - odc. 159: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym epizodzie? Sprawdzamy przed premierą!

W poprzednim odcinku serialu tureckiego "Elif" Melih dostał od Arzu propozycję dobicia targu. Kobieta twierdzi, że da mu to, co jego, a on odda jej CD. Czy zrobią razem interes?

Elif - odcinek 160: STRESZCZENIE

Okazuje się, że to Arzu stoi za zniknięciem Elif - tak kobieta mówi Melihowi. Proponuje mu układ: dziewczynka w zamian za płytę. Mężczyzna jest nieufny, choć wierzy w kłamstwo Arzu. Pyta ją, gdzie jest Elif i grozi, że jeśli bratanicy coś się stanie, to ją zabije. Ta jednak przekonuje go, że to on ma być jej posłuszny, inaczej nie zobaczy Elif na oczy. Ten jednak znów przechyla szalę na swoją stronę. "Dlaczego tak chcesz tej płyty, skoro jesteś taka pewna?" - pyta. Uważasz, że Kenan będzie ci wierzył, kiedy zobaczy CD?" - mówi. Arzu przypomina, że wie, że Melek jest jego siostrą.

Erkut nadal siedzi w spiżarni. Kiedy do Selima ktoś dzwoni, postanawia iść właśnie tam, by porozmawiać w spokoju. Pod drzwiami spiżarni rozmawia z Zeynep i oskarża Erkuta o wszystko. "To psychopata" - mówi. Erkut oczywiście wszystkiego słucha zza drzwi.

Tymczasem Elif próbuje wykorzystac nieuwagę Sukran i wymyka się z domu. Kobieta szybko spostrzega, że dziewczynka zniknęła.

Selim rozmawia z Kenanem o Elif. Kenan pyta, jak dziewczynka radzi sobie na obozie. Proponuje, by ją odwiedzić, jednak Selim zmyśla coś na poczekaniu. W tej chwili dziewczynka biegnie przez las, uciekając przed Sukran. Niestety, kiedy przewraca się, kobieta ją łapie i znów prowadzi do domu.

Elif 197 - streszczenie odcinka z 06.03. Co się wydarzy?

Arzu mówi Erkutowi, że oszukała Meliha i na pewno dostanie od niego płytę.

Tymczasem Selim chce dalej szukać Elif. Przygotowuje ogłoszenia i zawozi je Zeynep.

Późnym iweczorem Arzu znów idzie do Erkuta. Zaniepokojona Seyda zastanawia się, gdzie Arzu idzie o tej porze. Niestety, woła ją Tugce. Okazuje się, że stan Erkuta się pogarsza. Arzu daje mu antybiotyk i wychodzi. Seyda znów próbuje szpiegować kobietę. Idzie do spiżarni. W tym czasie Erkut dochodzi do wniosku, że nie może dłużej zostać w tym miejscu.

Następnego dnia Melih i Arzu są umówieni o 12. Mają dokonać wymiany. Kobieta zabiera Meliha na znane im urwisko. Po chwili pojawia się wynajęty przez nią mężczyzna, który ma zawieźć go do Elif. Kiedy Melih daje Arzu płytę, okazuje się, że człowiek wyciąga broń i kieruje w Meliha, każąc mu skoczyć.

Elif - odcinek 159: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA