Zamknij

Elif 160: Melih ma Arzu w garści. Seyda dowiaduje się, że w domu jest Erkut

Redakcja
20.12.2017 13:43
Elif 160 streszczenie odcinka
fot. screen

"Elif" - odcinek 160 serialu w TVP 1 w czwartek 21.12. o godzinie 14.00. Arzu nie udaje się przechytrzyć Meliha. Płyta okazuje się pusta. Seyda odkrywa, że w domu jest Erku.

"Elif" - odc. 160: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym epizodzie? Sprawdzamy przed premierą!

W poprzednim odcinku serialu tureckiego "Elif" Melih przekazał Arzu płytę. Ta jednak nasłała na niego mężczyznę, który wycelował w jego stronę broń. Elif cały czas podejmuje próby ucieczki od ciotki Erkuta. Tymczasem Selim i Zeynep zaczynaja poszukiwania córki Melek.

Elif - odcinek 160: STRESZCZENIE

Między Melihem a mężczyzną wynajetym przez Arzu dochodzi do szarpaniny. Melih wydziera mu broń i mierzy do niego. Pyta, gdzie jest Elif. Okazuje się, że mężczyzna ten o niczym nie ma pojęcia. Melih odchodzi odgrażając się Arzu.

W domu Emiroglu Aliye zastanawia się, gdzie jest Arzu. Martwi się, że kobieta wyszła bez opieki. Dzwoni do niej, ta odpowiada, że niebawem wraca. Kiedy przyjeżdża już do domu, mówi do siebie, że wreszcie odniosła sukces.

Selim odwiedza Veysela i Murata. Pyta ich, gdzie jest Erkut. Ci jednak nie wiedzą i dodają, że sami również go szukają.

Melih jedzie do rezydencji. "Pogrywałaś sobie ze mną, ale ja dobrze cię znam" - mówi do siebie. Co to oznacza? Za chwilę przekona się o tym Arzu. Próbuje uruchomić płytę, ale okazuje się, że... nic na niej nie ma. Kiedy dzwoni jej telefon, widzi, że to Melih. Nie może uwierzyć w to, że on nadal żyje. Melih mówi Arzu, że czeka przed bramą. Kobieta schodzi porozmawiać. Nagle widzi ich Kenan i zaprasza Meliha do domu. Kiedy tak siedzą we troje, pijąc herbatę, Melih i Arzu wymieniają ostre spojrzenia. Kiedy Kenan na chwilę wychodzi, Melih pokazuje Arzu właściwą płytę. Kobieta idzie do Erkuta, by dowiedzieć się, gdzie jest Elif. Ten jednak nie ma pojęcia. Tym razem Seydzie udaje się podsłuchać rozmowę. Czy zdradzi to Melihowi?

Melek postanawia iść do domu Sukran. Wie od Zeynep. gdzie mieszkała kobieta. Szuka tam Elif, jednak córki nie ma. Na ścianie znajduje zdjęcie Sukran z córką.

Elif - odcinek 160: ZDJĘCIA

1
fot.
1
fot.
1
fot.
1
fot.
1
fot.
1
fot.
2
fot.

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA