Zamknij

Elif 161: Erkut wpadnie w ręce Kenana? [STRESZCZENIE]

Redakcja
21.12.2017 14:10
Elif 161 streszczenie wydarzeń 161
fot. screen

"Elif" - streszczenie odcinka nr 161, który w TVP 1 już w piątek 22.12. o godzinie 14.00. Melek jest w coraz gorszej kondycji. Znów trafia do szpitala. Erkut próbuje wymknąć się z domu. Przypadkiem natrafia na Kenana. Co zrobi Emiroglu?

"Elif" - odc. 161: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym epizodzie? Sprawdzamy przed premierą!

W poprzednim odcinku serialu tureckiego "Elif" Melihowi udało się przechytrzyć Arzu. Kobieta próbowała go zabić z pomocą wynajętego mężczyzny. Jednak teraz szala przechyliła się na jej niekorzyść. Seyda dowiaduje się, że Erkut przebywa w domy Emiroglu. Czy powie o tym Melihowi?

Elif - odcinek 161: STRESZCZENIE

Seyda podsłuchuje rozmowę Arzu i Erkuta. Kobieta mówi mu, że jeśli nie powie Melihowi, gdzie jest Elif, to on nie odda jej płyty. Seyda pospiesznie biegnie do Meliha i chce powiedzieć mu, co usłyszała, jednak do pokoju wchodzi Kenan. Dziewczyna idzie więc do kuchni i pisze do Meliha SMS o tym, że Arzu z Erkutem rozmawiała o Elif i że mężczyzna jest w spiżarni.

Melek bardzo przeżywa brak córki. Jest w złym stanie. Po wizycie w domu ciotki Erkuta, kobieta trafia do szpitala, gdzie rozmawia z psychologiem.

Murat dzwoni do Zeynep. Zaczyna się zastanawiać, co dzieje się z Elif. Czy pomoże w odnalezieniu dziewczynki?

Elif budzie się w domu i widzi, że nie ma Sukran. Po chwili jednak kobieta wraca, mówiąc, że nie mogła znaleźć brata Lejli, Buraka. Sukran mówi, że jest jej zimno. Kładzie się do łóżka i narzeka, że prawdopodobnie jest chora. Tymczasem Melek znów ma koszmary związane z Elif.

Ipek przygotowuje się do wyjazdu. Tugce proponuje, że pojedzie z nią. Narzeka, że i tak nie ma tu przyjaciół. Ipek oddaje dziewczynce swoje farby. Tugce na chwilę ma się czym zająć, jednak cały czas myśli o rowerze, którego niedawno Arzu nie pozwoliła jej wyciągnąć.

Sukran rozchorowuje się. Następnego dnia Elif chce uciec, jednak robi się jej szkoda kobiety. Przypomina sobie dawną rozmowę z Melek o pewnej starszej osobie, która nie miała nikogo, kto mógłby jej pomóc.

Tugce idzie do piwnicy, gdzie przebywa Erkut. Mężczyzna akurat zamierzał się wykraść. Jest zmuszony przeczekać za drzwiami, ale kiedy dziewczynka jest zajęta ostatecznie korzysta z okazji do ucieczki. Nieopodal domu natrafia jednak na Kenana...

Elif - odcinek 161: ZDJĘCIA

2
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA