Zamknij

Elif 184: STRESZCZENIE: Zeynep porwana. Melih szantażuje Aliye

Redakcja
29.01.2018 14:30
Elif 184 streszczenie
fot. screen YouTube

Elif - odcinek 184 serialu w TVP 1 we wtorek 30.01.2018 o godzinie 14.00. Zeynep wybiera suknię ślubną. Selim jest zachwycony jej wyglądem. Kiedy wychodzą z salonu sukien ślubnych, dziewczyna zostaje porwana. Melih dostaje wyniki sekcji zwłok rodziców.

"Elif" - streszczenie odc. 184. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Veysel postanowił przeprosić córkę za to, jakim był dla niej ojcem. Melek poinformowała dziewczynę o tym, że nie może pojawić się na jej slubie. Tymczasem Melih jest zdeterminowany, by ukarać osoby odpowiedzialne za śmierć jego rodziców. Zleca ekshumację zwłok.

Elif: ostatni odcinek sezonu. STRESZCZENIE

Elif - odcinek 185: STRESZCZENIE

Zeynep jest ogarnięta ślubnym szałem, w czym tradycyjnie najważniejszy jest wybór sukienki. Dziewczyna przymierza w salonie suknie, co wyraźnie niecierpliwi Selima. Jednak kiedy jego ukochana wreszcie wychodzi z przymierzalni, jest nią zachwycony. Okazuje się, że salon sukien ślubnych z ulicy obserwuje dwóch tajemniczych mężczyzn. Jeden z nich rozmawia przez telefon z... Aliye. Matka Selima chce, by porwali ukochaną jej syna. Mężczyźni śledzą zakochanych po wyjściu ze sklepu. Kiedy Selim idzie na parking a Zeynep zostaje sama, jeden z mężczyzn podchodzi i zagaduje ją. W tym czasie drugi podjeżdża autem i po chwili dziewczyna znajduje się w ich aucie bez możliwości ucieczki.

Selim nie wie, co stało się z ukochaną. Próbuje się z nią skontaktować, jednak ona nie odbiera. Chłopak zaczyna poszukiwania

Arzu cieszy się z tego, co postanowiła zrobić jej teściowa. Podsłuchała rozmowę Aliye i wie, że zleciła porwanie Zeynep. Postanawia jej podziękować za to, że nie będzie musiała znosić obecności Zeynep. Tymczasem wynajęci mężczyźni przywożą porwaną do opuszczonego budynku, w którym kneblują ją i wiążą. Dziewczyna jednak krzyczy. Jest przerażona.

Selim wpada na pomysł, że za zniknięciem Zeynep z pewnością kryje się Erkut. Idzie na myjnię z nadzieją, że go tam znajdzie. Tymczasem on sam, pogrążony w żalu i smutku z powodu ślubu Zeynep, leży w zrujnowanym mieszkaniu.

Po powrocie z grobu rodziców Melek i Melih idą do restauracji. Okazuje się, że lokal jest zamknięty. Melek jest zaniepokojona nieobecnością Zeynep. W tej samej chwili dzwoni do niej Selim i informuje o zaginięciu ukochanej. Melek dzwoni do Veysela, który - okazuje się - kompletnie pijany siedzi na chodniku.

Elif 2017 odcinek - streszczenie epizodu 20.03.

Ipek dzwoni do Selima. Ten informuje ją o zniknięciu Zeynep. Dziewczyna informuje o tym domowników. Aliye udaje zaskoczoną.

Zeynep wykorzystuje chwilę nieuwagi porywaczy. Kiedy konsumują posiłek, dziewczyna zauważa, że liny, którymi jest związana, można poluzować. Niestety, nie udaje się jej uciec.

Melih dostaje wyniki sekcji zwłok rodziców. Już wie, że zostali oni zamordowani. Postanawia spotkać się z Aliye. Pokazuje jej dokument z sekcji i każe wypuścić Zeynep. Kobieta udaje, że nie wie, o co chodzi, jednak kiedy Melih grozi jej, że ujawni rodzinie całą prawdę o niej, kobieta jest przerażona. Co zrobi?

Elif - odcinek 184: ZDJĘCIA

1
1
1
1
2
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Już niebawem zakończy się pierwsza seria "Elif". Czy druga będzie emitowana w TVP? Przekonamy się wkrótce, tymczasem zapraszamy do streszczenia ostatniego odcinka pierwszej serii "Elif".

RadioZET.pl/SA