Zamknij

Elif 185: STRESZCZENIE: pojawia się prawdziwy ojciec Tugce. Arzu zszokowana

Redakcja
30.01.2018 13:50
Elif 185 streszczenie wydarzeń
fot. screen

Elif - odcinek 185 serialu w TVP 1 w środę 31.01.2018 o godzinie 14.00. Melih szantażem zmusza Aliye do wypuszczenia Zeynep. Chce też, by kobieta przygotowała synowi i nowej synowej miejsce w swoim domu. Do Arzu przybywa tajemniczy mężczyzna.

"Elif" - streszczenie odc. 185. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Veysel postanowił przeprosić córkę za to, jakim był dla niej ojcem. Melek poinformowała dziewczynę o tym, że nie może pojawić się na jej slubie. Tymczasem Melih jest zdeterminowany, by ukarać osoby odpowiedzialne za śmierć jego rodziców. Zleca ekshumację zwłok.

Elif 200 - streszczenie odcinka z 9.03. Kenan wraca do domu

Elif - odcinek 185: STRESZCZENIE

Melih pokazuje Aliye dokument z sekcji zwłok. Kobieta czyta z przerażeniem. "Zabiłaś dwoje niewinnych ludzi. Dwoje dzieci przez ciebie zostało sierotami" - mówi do niej mężczyzna. "Udało ci się ukryć te okropności. Ale teraz to koniec". Melih zażądał od kobiety uwolnienia Zeynep. Ona niezwłocznie realizuje jego polecenie. jednak to nie wszystko, czego Melih oczekuje od Aliye. Chce, by kobieta zapewniła nowożeńcom miejsce w jej domu. Jeśli tego nie zrobi, wszyscy dowiedzą się prawdy.

Veysel rozmawia z Tulay. Zarzuca jej, że grała na jego uczuciach. "Przychodziłem i odchodziłem, kiedy tego chciałaś" - mówi. "Myślałeś, że cię kocham?" - odpowiada kobieta śmiejąc się Veyselowi w twarz. "Mogłem sie domyślić. Co kobieta, taka jak ty, robiłaby ze mną" - stwierdza Veysel wierząc kobiecie. Ta odwraca się i odchodzi.

Selim przyjeżdża do Melek. Mówi, że szukał Erkuta, ale nigdzie go nie ma.

Veysel nie daje za wygraną. Siada przed domem Tulay i czeka na cud. Nagle z taksówki wysiada jakiś mężczyzna i atakuje Veysela. "Zabije cię!" - krzyczy i z całych sił kopie leżącego.

Aliye wraca do domu, gdzie wita ją Kiraz. Służąca szukała Aliye, więc pyta, gdzie była. Ta jednak odpowiada wymijająco i wchodzi do pokoju. Tam zaczyna odgrażać się Zeynep. "Przygotuję jej taką niespodziankę, że pożałuje, że wyszła za Selima" - mówi.

Porywacze wyrzucają Zeynep pod furtką. Dziewczyna woła Melek, a ta po chwili się zjawia. Melek i Selim próbują ustalić, kto porwał Zeynep. Niestety, ona nie wie. Wściekły Selim odgraża się Erkutowi.

Taksówkarz pomaga pobitemu Veyselowi. Kiedy zaczynają rozmawiać, taksówkarz radzi mu, by dał sobie spokój z tamtą kobietą. Zdradza, kim jest Tulay i gdzie pracuje.

Następnego dnia Kiraz mówi w kuchni, że trzymała kciuki, by narzeczona się znalazła. Arzu to słyszy i zdziwiona pyta, o co chodzi. Jest zła, że Zeynep została odnaleziona. Niespodziewanie Aliye udaje się do Melek. Chce porozmawiać z Zeynep. Proponuje jej, by zamieszkała w ich domu. Zeynep jest zaskoczona. Kiedy aliye wychodzi, znów odgraża się Melihowi. Dzwoni do niego i mówi, że zrobiła wszystko, czego żądał. Jest pewna, że mężczyzna już nic więcej nie zrobi. Ten jednak mówi: "Gra sie dopiero rozpoczyna" - i kończy rozmowę. Kiedy Aliye wraca do domu, nakazuje służbie przygotowanie pokoju dla Selima i Zeynep. Wszystko słyszy Arzu i nie może opanować złości. "Jak możesz robić coś takiego! Nie dopuszczę do tego, by ta dziewczyna zamieszkała w naszym domu" - mówi Arzu. Grozi, że albo Zeynep, albo ona.

Elif: odcinek 206. STRESZCZENIE wydarzeń

Trwają przygotowania w pokoju dla nowożeńców. Gonca jest wyrażnie zasmucona obrotem spraw. Nienawidzi Zeynep, a teraz dziewczyna zamieszka w domu Emiroglu.

Arzu potrzebuje pomocy Erkuta. Dzwoni do niego, by dowiedzieć się, gdzie przebywa. Nie wie, że z daleka ktoś ją obserwuje. Udaje się do Erkuta. Chce, by pomógł jej zniweczyć plan ślubu Selima i Zeynep. Ten jednak kompletnie bagatelizuje jej oczekiwania.

Aliye prosi Selima, by wraz z Zeynep przyjechali do domu. Chce pokazać im ich pokój. Zeynep jest zaskoczona, ale cieszy się.

Veysel udaje się do klubu, w którym pracuje Tulay. Chce, by kobieta z nim uciekła.

Kiedy Arzu wraca do domu, niespodziewanie ktoś woła ją zza furtki. Odwraca się i widzi jakiegoś mężczyznę. "To ty, Serdarze?" - pyta. "Przyszedłem po to, co moje" - mówi. Na nadgarstku ma bransoletę z imieniem Tugce.

Elif - odcinek 185: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Już niebawem zakończy się pierwsza seria "Elif". Czy druga będzie emitowana w TVP? Przekonamy się wkrótce, tymczasem zapraszamy do streszczenia ostatniego odcinka pierwszej serii "Elif".

RadioZET.pl/SA