Zamknij

Elif 188: STRESZCZENIE: Arzu szantażowana przez Serdara. Aliye ma złe przeczucia

Redakcja
02.02.2018 15:02
Elif 188 streszczenie sezon 2
fot. screen

Elif - odcinek 188 serialu w TVP 1 w poniedziałek 5 lutego 2018 o godzinie 13.55. Trwa walka o życie Zeynep. Na szczęście renimacja kończy się powodzeniem. Aliye ma złe przeczucia co do Kenana, który nie dotarł do domu. Arzu jest szantażowana przez Serdara. Były kochanek chce ją odzyskać za wszelką cenę.

"Elif" - streszczenie odc. 188. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Zeynep trafiła do szpitala. Cała rodzina jest wstrząśnięta tym, co się stało.

Elif - odcinek 189: STRESZCZENIE

Kiedy serce Zeynep przestało bić, dziewczyna znów ma wizję, że jest z Selimem na plaży. Zaczyna wchodzić do morza, a jej mąż przygląda się temu z boku, płacząc. Wreszcie pada na kolana, kiedy dziewczyna całkiem znika w morskich falach. Tymczasem w szpitalu trwa reanimacja. Cała rodzina we łzach i trwodze czeka na to, co się wydarzy...

Serdar, który nadal kręci się po parkingu, wsiada wreszcie do auta i wyjmuje płytę. Okazuje się, że to on ją zabrał w chwili, kiedy oczy wszystkich skupione były na postrzelonej Zeynep. Mężczyzna nie wierzy, że jego ukochana Arzu mogła uczynić takie rzeczy. "Kto wie, co ci uczyniono, że to zrobiłaś, kochanie" - myśli Serdar. "Ale już nie musisz się bać. Jestem tu. U ciebie i Tugce. Jestem. Ja!".

Trwający w niepewności Selim postanawia wejść na salę operacyjną. "Zeynep, proszę cię, nie zostawiaj mnie" - krzyczy do nieprzytomnej. Wkrótce zostaje wyproszony z sali, gdzie dalej toczy się walka o życie jego żony. Reanimacja na szczęście kończy się powodzeniem. Wszyscy są z tego zadowoleni. Nawet Melih i Selim ściskają się radośnie. Tylko Arzu nie ma powodu do radości. Kiedy lekarz wychodzi na salę, by powiedzieć, że stan Zeynep jest stabilny, Arzu zauwaza Erkuta i chce z nim porozmawiać. Mężczyzna ma wyrzuty sumienia w związku z tym, co stało się Zeynep. Jednak Arzu jest na niego wściekła. Obawia się, że przez niego wszystko wyjdzie na jaw. On z kolei grozi jej, że jeśli coś stanie się Zeynep, to on zabije Arzu. A ta mówi mu, że pistolet był w jego rękach, kiedy wystrzelił.

Kiedy najgorsze mija, rodzina wraca do domu. Alye niepokoi się o Kenana. Ipek dzwoni do brata, ale on jest niedostępny. Potem zastanawia się, kto mógł zamienić płytę.

Arzu ma koszmary związane z Kenanem. Śni jej się, że przyjechał do domu i czeka na nią na dole. Kiedy ona schodzi, znajduje tylko jego biżuterię. Przeczuwa, że dzieje się coś niedobrego. Także Arzu płacze, wyczekując męża. Ipek zaczyna szukać brata. Najpierw dzwoni do szpitala, by upewnić się, że nie ma w nim mężczyzny.

Serdar chce spotkać się z Arzu. Podczas rozmowy kobieta mówi mu, że nie będzie się nim przejmowała. Kiedy zamierza odejść, ten łapie ją za rękę i oferuje pomoc. "Nie musisz się już niczego bać" - mówi. Ona jest tym zaskoczona. "Coś się stało? Co insynuujesz?" - pyta. Serdar zaczyna wypytywać o Erkuta. Arzu prosi go, by sobie poszedł. Mówi mu, że  nie chce mieć z nim nic do czynienia. "Chcę Kenana, nie ciebie" - mówi mu. Ten, wściekły, stawia jej ultimatum: albo ona i Tugce odejdą z nim, albo on ujawni Kenanowi cała prawdę.

Elif - odcinek 188: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu.

RadioZET.pl/SA