Zamknij

Elif 189: STRESZCZENIE: Kenan nie żyje!

Redakcja
05.02.2018 12:36
Elif 189 streszczenie sezon 2
fot. screen

Elif - odcinek 189 serialu w TVP 1 we wtorek 6 lutego 2018 o godzinie 13.55. Rodzina coraz bardziej martwi się nieobecnością Kenana. Kiedy Ipek i Aliye wracają z komisariatu, gdzie zgłosiły zaginięcie mężcyzny, okazuje się, że policja prowadzi w okolicy śledztwo.

"Elif" - streszczenie odc. 189. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Zeynep cały czas walczyła o życie w szpitalu. Arzu nie cieszy się, że lekarze ratują żonę Selima. Kobieta jest w coraz większych tarapatach. Jest szantażowana przez byłego partnera i biologicznego ojca Tugce. Tymczasem Kenana cały czas nie ma.

Elif - odcinek 190: STRESZCZENIE

Selim bardzo przeżywa stan swojej żony. Kiedy płacze przy jej łóżku, błagając ją o znak, dziewczyna ściska jego dłoń. Selim bardzo się cieszy, że ukochana go usłyszała. Bliscy bardzo się z tego cieszą. Tylko Gonca jest niezbyt radosna. Kiedy Selim mówi jej, że Zeynep wykonała ruch, dziewczyna nie okazuje zbytniej radości. Okazuje się, że chce porozmawiać z Veyselem. Chodzi o płytę. Nie wiadomo, kto ją zabrał.

Aliye i Ipek zaczynają się martwić o Kenana. Składają zawiadomienie na policji. Ipek mówi, że wierzy, że nie stało mu się nic złego.

Arzu idzie do szpitala. Widzi ją Melih. Od razu wywiązuje się nieprzyjemna dyskusja. "Nie jest ci wstyd tu przychodzić?" - pyta i oskarża ją o to, że to ona przyczyniła się do postrzelenia Zeynep. "Prędzej czy później, przyjdzie dzień, że wszyscy zobaczą to CD" - mówi. Rozmowę podsłuchuje Serdar.

Kiedy Aliye i Ipek wracają do domu, niespodziewanie na drodze zauważają policyjne auta. Kobiety wychodzą z samochodu i dowiadują się, że policja bada pewien wypadek. Aliye koniecznie chce iść zobaczyć, co się stało. Okazuje się, że w lesie stoi auto Kenana. "To nie może być mój brat" - krzyczy przerażona Ipek. Aliye znajduje przedmiot, który należał do jej syna... Niestety, policjanci nie chcą udzielać żadnych informacji, bo śledztwo jest w toku.

Arzu idzie ulicą, kiedy znów podchodzi do niej Serdar. Kobieta ma go dość i nie chce sobie nim zawracać głowy. Jednak Serdar pokazuje jej, że to on ma CD. Zaczyna wypytywać o to, kim jest Melih.

Selim i Melek zastanawiają się, kto stoi za krzywdą Zeynep. Uważają, że to Erkut i Arzu. W tym czasie kierowca Aliye, Hasan, próbuje skontaktować się z Selimem. Dzwoni najpierw do Arzu. Kobieta pyta, o co chodzi. "Straciliśmy pana Kenana" - odpowiada Hasan. Świadkiem rozmowy jest Melih. Podchodzi do Arzu, widząc, że coś jest nie tak. Kobieta informuje go, że Kenan nie żyje...

Elif - odcinek 189: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA