Zamknij

Elif 190 STRESZCZENIE: Aliye postanawia odebrać sobie życie. Selim głową domu

Redakcja
06.02.2018 13:50
Elif 190 streszczenie wydarzeń
fot. screen

Elif - odcinek 190 serialu w TVP 1 w środę 7 lutego 2018 o godzinie 13.55. Rodzina przeżywa śmierć Kenana. Aliye dochodzi do wniosku, że to ona jest temu winna. Postanawia odebrać sobie życie.

"Elif" - streszczenie odc. 190. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku Alite i Ipek zgłaszają na policji zaginięcie Kenana. Mężczyzna nie pojawił się, choć miał przybyć na ślub Selima. W drodze powrotnej okazuje się, że policja prowadzi jakieś dochodzenie. Aliye, wiedziona niepokojem i lękiem o Kenana, nie pozwala się zatrzymać funkcjonariuszom. Idąc w miejsce wypadku, zauważa spalone auto Kenana. Okazuje się, że jej syn nie żyje.

Elif - odcinek 191: STRESZCZENIE

W domu Emiroglu panuje rozpacz. Elif i Tugce cały czas wypytują, co się stało. Wszyscy są załamani. Tymczasem w szpitalu Veysel przeżywa stan swojej córki. Siada przy jej łóżku i płacze. Uświadamia sobie, jakim złym był ojcem, a jednak Zeynep nie pozostawiła go samego. "Nie mogę uwierzyć, w to, co się stało" - mówi Selim do Melek obserwując Veysela. "Czego dożyliśmy, co się z nami stało" - kontynuuje. Potem stwierdza, że nie chce, by Elif żyła bez swojego ojca. "trzeba powiedzieć mojemu bratu" - mówi Selim. Wtedy Melek przypomina sobie, jak z małą Elif przyszła, by pokazać ją ojcu. Wtedy po raz pierwszy zauważyła Arzu.

W domu zbiera się cała rodzina Kenana. Selim i Melek nadal nie wiedzą, co się stało. Ipek nie wie, jak powiedzieć to bratu. Melih postanawia ją wyręczyć w tym przykrym obowiązku. Aliye jest załamana. Przypomina sobie kłótnię z dziećmi. Dochodzi do wniosku, że to ona jest winna śmierci syna. W amoku wstaje i udaje się do swojego pokoju. Zamyka za sobą drzwi, nie wpuszczając do środka córki i synowej. "To przeze mnie, przeze mnie" - powtarza Aliye i przykłada do skroni pistolet. Ipek wali w drzwi i woła matkę. Po chwili słychać strzał... Kiedy udaje się otworzyć drzwi, kobiety wpadają do pokoju. Aliye stoi z pistoletem.

Melih przybywa do szpitala. Oznajmia Selimowi przykrą wieść. Ten nie może uwierzyć w to, co się stało. Jadą do domu, a Gonca zostaje z Zeynep w szpitalu. Tymczasem Melek dochodzi do wniosku, że musi porozmawiać z Kenanem i powiedzieć mu prawdę. Idzie do domu Emiroglu, gdzie od razu podbiega do niej Elif. Melek widzi, że dziewczynka płakała. Córka mówi jej, że Kenan nie żyje. Matka jest wstrząśnięta.

W domu rozpoczynają się rozmowy o pogrzebie. Aliye bierze się w garść i zaczyna wszystko organizować. Chce tez porozmawiać z Selimem. "Od teraz to ty jesteś najstarszym synem w tym domu" - mówi Selimowi. "Musisz zastąpić Tugce ojca" - stwierdza. teraz to Selim będzie głową całej rodziny.

Elif - odcinek 190: ZDJĘCIA

1
1
2
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA