Zamknij

Elif 191 STRESZCZENIE: Pogrzeb Kenana. Czy Melek zbliży się do rodziny?

Redakcja
26.02.2018 11:35
Elif 191 streszczenie
fot. screen

Elif - odcinek 191 serialu w TVP 1 w poniedziałek 26 stycznia 2018 o godzinie 13.55. Nadchodzi pogrzeb Kenana. Cała rodzina jest pogrążona w żalu. Na pogrzebie Melek przytula Ipek. Czy tragedia zbliży ją do rodziny Emiroglu?

"Elif" - streszczenie odc. 191. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku rodzina próbuje otrząsnąć się po tragicznej wieści o śmierci Kenana. Aliye z rozpaczy rozważa próbę samobójczą, z której ostatecznie rezygnuje. Selim zostaje głową rodziny.

Elif - odcinek 192: STRESZCZENIE

"Zostawiłeś mnie. Tak bardzo cię kochałam" - mówi do siebie załamana Arzu leżąc na łóżku. Kobieta rozpacza po stracie męża. "A ty nigdy mnie nie kochałeś" - dodaje i przypomina sobie dawną rozmowę z mężem, kiedy to zauważyła, że zdjął obrączkę. Rozmawiali wtedy o Melek...

Tymczasem Melih odwozi Melek i Elif do domu. Siostra zdradza mu, że przyjechała do domu Emiroglu, by powiedzieć Kenanowi prawdę.

Veysel i Murat zastanawiają się, kto stoi za podmienieniem płyty na weseli Selima i Zeynep i kto oddał strzał. Dochodzą do wniosku, że nie może to być Erkut, ale sądzą, że Erkut na pewno wie, kto to zrobił. Veysel idzie spotkać się z Arzu. Wypytuje ją o całą sprawę. Kobieta tłumaczy, że to nie ona jest odpowiedzialna za postrzelenie Zeynep. Arzu zasłania się śmiercią Kenana. Veysel jest zszokowany tą wieścią. W tym samym czasie Murat udaje się do Erkuta i napada na niego z przekonaniem, że to on postrzelił jego siostrę. Przykłada mu do szyi szkło i grozi.

W domu rozpoczynają się uroczystości żałobne. Niespodziewanie, pojawia się na nich także Serdar. Kiedy Arzu wraca do domu, zauważa go i jest przerażona. Odchodzą na bok, by porozmawiać. Serdar przypomina Arzu, że Tugce jest ich wspólnym dzieckiem.

Pod nieobecność Veysela na myjni zjawia się dwóch opryszków, którzy chcą pojmać Tulay. Kobieta dzwoni do niego, jednak jest już za późno. Kiedy Veysel i Murat wracają, zastają wyłamane drzwi. Veysel jest załamany.

Stan Zeynep cały czas nie ulega poprawie. Do jej sali wchodzi Elif.

Rozpoczyna się pogrzeb Kenana. Jest na nim Melek. Kiedy Ipek ją przytula, Arzu jest wściekła. "Przeklęta!" - mówi do siebie.

Elif - odcinek 191: ZDJĘCIA

2
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA