Zamknij

Elif 192 STRESZCZENIE: Kenan żyje. Czy więzi go ojciec Arzu?

Redakcja
27.02.2018 12:00
Elif 192 streszczenie wydarzeń
fot. screen youtube

Elif - odcinek 192 serialu w TVP 1 we wtorek 27 lutego. Na pogrzebie Kenana niespodziewanie zjawia się ojciec Arzu. Kobieta niepokoi się, dlaczego przybył. Uważa, że nie jest to dobry znak. Nie myli się. To on jest zamieszany w krzywdę Kenana. Okazuje się jednak, że mąż Arzu żyje!

"Elif" - streszczenie odc. 192. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim odcinku odbywa się pogrzeb Kenana. Wszyscy odczuwają rozpacz.

Elif - odcinek 193: STRESZCZENIE

Elif poszła odwiedzić Zeynep. Dziewczynka zaczyna mówić do nieprzytomnej, prosząc ją, by otworzyła choć jedno oko. Mówi o śmierci Kenana. "ty nie chcesz mnie opuścić, tak jak wujek Kenan, prawda Zeynep?" - pyta Elif.

Trwa pogrzeb Kenana. Arzu nie może pogodzić się z obecnością Melek. Podchodzi do niej i mówi, że nie chce jej tu widzieć. "Co ty tu robisz?" - pyta. "Byłaś nikim dla Kenana". Kłótnię widzi Melih. Podchodzi do kobiet i zwraca się do Arzu, by zostawiła Melek w spokoju. Zamieszanie widzi Aliye. Podchodzi i próbuje zabrać Arzu, ta jednak mówi, że chce pokazać komuś, gdzie jego miejsce. "nie czas na to, Arzu" - odpowiada teściowa.

W czasie gdy następuje złożenie ciała do grobu, na cmentarzu pojawiają się tajemniczy mężczyźni. Jeden z nich podchodzi do Arzu. Okazuje się, że to... jej ojciec. Równie zaskoczona jest Aliye. "Co ty tu robisz?" - pyta go zaskoczona córka. "Przyjechałem wyrazić swój żal" - mówi ojciec. "Nie kiwnąłbyś palcem, gdyby miało z tego wyjść coś dobrego" - odpowiada mu Arzu. "Dobrze mnie znasz" - odpowiada mężczyzna. "Chcesz mi zniszczyć życie?" - pyta kobieta. "Ty sama je sobie zniszczyłaś. Jakie są zamiary ojca Arzu?

Kiedy wszyscy odchodzą, na cmentarzu zostają tylko Melek i Melih. Kobieta podchodzi do grobu i płacząc mówi: "Zawsze cię kochałam, Kenanie". Rozpaczając opowiada, że od dawna chciała mu powiedzieć, że Elif jest jego córką. Tymczasem, okazuje się, że gdzieś tam jest Kenan, leży we krwi, ale żyje... Wymawia imię Melek.

Dlaczego nie ma "Elif" w TV? Przerwa w emisji serialu

Arzu opowiada Goncy o niespodziewanym pojawieniu się ojca. Przeczuwa, że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Nie wie, dlaczego pojawił się akurat teraz.

Tymczasem ojciec Arzu, popijając kawkę zaczyna mówić coś o Kenanie. Najpewniej to on jest odpowiedzialny za śmierć zięcia. Ale okazuje się, że prawda jest jeszcze bardziej zaskakująca. Ojciec Arzu przypomina sobie rozmowę z Kenanem. "dlaczego pomogłeś rodzinie człowieka, który zabił rodziców Melek"? - pyta teść Kenana. Zięć odpowiada: "Przez lata sam się o nich troszczyłeś". Wspomina niejakiego Rasima. "Nic nie wiesz. Jest wielu ludzi, o których troszczę się tak, jak o Rasima" - mówi ojciec. Wreszcie Kenan wychodzi, a wtedy mężczyzna zwraca się do służącego: "Kenan zbyt interesuje się przeszłością. Zajmij się moim zięciem".

Kenan odzyskuje przytomność. Otwiera oczy, ale nie wie, gdzie jest. W tym czasie Selim właśnie wspomina go i oglądając jego gabinet, zasiada w fotelu brata.

Erkut pojawia się w szpitalu. Podsłuchuje rozmowę Melek z lekarzem. Okazuje się, że stan zdrowia Zeynepnie ulega poprawie. Z powodu osłabionego krążenia pojawiło się ryzyko powstawania zakrzepów., które mogą zagrażać życiu Zeynep. Słysząć to Erkut zaczyna pękać. "Co ty zrobiłeś?" - mówi do siebie przerażony. Lekarz wyjaśnia, że zrobiono już wszystko. Teraz trzeba czekać na przebudzenie.

Wszyscy załamują ręce. Selim jest w rozsypce. Pod nieobecność rodziny do Zeynep wkrada się Erkut. Nagle stan dziewczyny pogarsza się. Kiedy Selim wraca pod salę Zeynep. Erkut ucieka. "Dobrze, że pewien pan zawiadomił nas na czas" - mówi lekarka. "Wysoki, łysy"  - dodaje. Selim już wie, że mowa o Erkucie.

Elif - odcinek 192: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA