Zamknij

Elif 193 STRESZCZENIE: Melek odszukuje Kenana, a ten wyjawia, co się stało

Redakcja
27.02.2018 12:16
Elif 193 streszczenie
fot. screen

Elif - odcinek 193 serialu w TVP 1 w środę 28 lutego 2018 o godzinie 13.55. Tugce bardzo przeżywa śmierć ojca. Ciągle wierzy, że on jednak żyje. Postanawia do niego zadzwonić. Mężczyzna, który pomógł Kenanowi, odnajduje dzwoniący telefon. Dochodzi do wniosku, że musi zadzwonić do kobiety, której imię Kenan wymawia przez sen.

"Elif" - streszczenie odc. 193. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Premiera dopiero 27 lutego, czyli po zakończeniu Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które transmitowane są w TVP w godzinach emisji serialu.

W poprzednim odcinku nastąpiła wielka zmiana akcji: okazało się, że Kenan żyje. Co więcej, niespodziewanie pojawił się ojciec Arzu, który z zaginięciem jej męża może mieć coś wspólnego...

Elif - odcinek 194: STRESZCZENIE

Kenan leży na pół przytomny. Ciągle wymawia imię Melek. Nagle pojawia się przy nim nieznany mężczyzna, który przyniósł mu leki.

Veysel i Murat odnajdują taksówkarza, z którym Veysel rozmawiał kiedyś o Yulay. Ten udaje, że nic nie wie. Ostatecznie podaje im adres, gdzie może znajdować się porwana.

W domu Emiroglu rodzina siada do posiłku. Wszyscy są przygnębieni nieobecnością Kenana i patrzą na jego puste krzesło. Nagle ktoś dzwoni do drzwi. To ojciec Arzu. Tugce go nie zna i jest dla niego niemiła. Kiedy dowiaduje się, że to jej dziadek, jest zaskoczona.

Melek siedzi nad śpiącą Elif i przypomina sobie dawne czasy, kiedy była szczęśliwa z Kenanem. O mały włos nie zgubiła wtedy naszyjnika, który od niego dostała. Teraz - myśli sobie - po Kenanie została jej Elif i ten naszyjnik. Postanawia znów nosić go na szyi.

Tymczasem Tugce ciągle twierdzi, że Kenan żyje. Postanawia zadzwonić do niego. Nieznany mężczyzna, który zaopiekował się Kenanem, słyszy telefon, ale nie odbiera. Kenan ciągle powtarza imię Melek, więc obcy stwierdza, że to pewnie jego żona. Odnajduje jej numer i... dzwoni. Melek, widząc połączenie od Kenana, jest w szoku. Odbiera i dowiaduje się prawdy. Dociera do właściwego domu i odnajduje Kenana. Mężczyzna otwiera oczy. "Ty żyjesz?" - Melek nie może uwierzyć w to, co widzi.

Veysel i Murat włamują się do domu, w którym jest przetrzymywana Tulay. Niestety, wywiązuje się walka pomiędzy Veyselem a porywaczem i ten drugi dostaje cios nożem. Przestraszony Veysel wraz z Muratem i Tulay uciekają.

Mężczyzna, który odnalazł Kenana opowiada Melek, jak to się stało. Znalazł go ledwo przytomnego i postanowił zaopiekować się nim w swoim domu. Tłumaczy, że przez cały czas Kenan wymawiał jej imię. Melek wciąż nie wierzy, jak to możliwe, że on żyje. Zastanawia się, kto został pogrzebany. Ciało było na tyle zwęglone, że nie dało się poznać. Kenan opowiada, że został napadnięty.l Napastnik najpewniej uderzył go w głowę.

Elif - odcinek 193: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA