Zamknij

Elif 194 STRESZCZENIE: Kenan w domu Melek. Zeynep odzyskuje przytomność

Redakcja
28.02.2018 13:57
Elif 194 streszczenie odcinka 1.03.
fot. screen

Elif - odcinek 194 serialu w TVP 1 w czwartek 1 marca. Kenan dostaje tajemniczego SMS-a, po którym wybiega z domu mężczyzny, który go uratował. Melek biegnie za nim. Tymczasem w szpitalu Zeynep odzyskuje przytomność.

"Elif" - streszczenie odc. 194. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?

W poprzednim odcinku nastąpiła wielka zmiana akcji: okazało się, że Kenan żyje. Melek odnalazła go dzięki Tugce, która zadzwoniła do taty. Mężczyzna, który znalazł Kenana, zauważając telefon, zadzwonił do osoby, której numer w nim znalazł. Była to Melek.

Elif - odcinek 196: STRESZCZENIE

Kenan cały czas jest w złym stanie. Wymaga pomocy lekarskiej. Melek mówi mu, że rodzina sądzi, że mężczyzna nie żyje. Tłumaczy, że już odbył się pogrzeb, dlatego Kenan jak najszybciej powinien wrócić do bliskich. Ten jednak niewiele pamięta. Kiedy Melek nachyla się nad nim, by poprawić mu poduszkę, spod jej bluzki wysuwa się naszyjnik, który dostała od Kenana dawno temu. Mężczyzna przygląda się biżuterii, ale zmieszana Melek chowa ją.

Tymczasem w domu Melek Elif chodzi i szuka mamy. Gulnur, która opiekowała się dziewczynką, próbuje wytłumaczyć małej, że mam poszła do szpitala. Dzwoni do Melek, ta jednak nie odbiera.

Veysel, Murat i Tulay szukają bezpiecznego schronienia. Veysel jest przejęty tym, co się stało i przeżywa, że zabił człowieka.

W domu Emiroglu Arzu właśnie się budzi. Wygląda na zadowoloną i wyspaną, jednak kiedy uświadamia sobie, że obok nie ma Kenana, dopada ją smutek. Najpierw krąży po pokoju, potem zaczyna wyrzucać na podłogę swoją biżuterię. wie, że oddałaby wszystko, byleby Kenan był przy niej.

Murat wpada na pomysł, by Veysel i Tulay wyjechali z miasta. On sam chce zostać, by móc doglądać siostrę.

Selim odwiedza żonę w szpitalu i mówi jej o śmierci Kenana. Jest zrozpaczony. Kiedy płacze przy jej łóżku, niespodziewanie Zeynep otwiera oczy...

Kiedy Melek zasypia zmęczona doglądaniem Kenana, ten nagle dostaje sms. Po chwili wstaje i wybiega z domu. Melek budzi się i biegnie za mężczyzną, nie mogąc zrozumieć, co się dzieje.

Arzu próbuje zachować pozory normalności. Ubiera się i czesze, kiedy wchodzi do niej Gonca. Potem Arzu spotyka na korytarzu Aliye. Kobiety wymieniają niezbyt ciepłe spojrzenia. Dochodzi do sprzeczki.

W spzitalu Selim bardzo się cieszy, że jego żona odzyskała przytomność. Ta jednak po chwili przypomina sobie straszne wydarzenia z nocy, kiedy została postrzelona.

Veysel i Tulay jadą autem. Kobieta martwi się, że coś jest nie tak. Boi się, że nie uda się im uciec. Każde z mijających ich aut wywołuje jej przerażenie. W tym czasie Murat udaje się do szpitala. Przed budynkiem zauważa ludzi szefa Tulay. Niestety - oni również go zauważają i zaczynają gonić.

Kenan cały czas idzie przed siebie. Zrozpaczona Melek nie wie wciąż, o co chodzi i dokąd zmierza Kenan. Wreszcie wycieńczony mężczyzna pada koło drogi. Na szczęście auto jadące z naprzeciwka zatrzymuje się.

Kiedy Gulnur i Elif pojawiają się w szpitalu, Selim przekazuje im szczęśliwą nowinę. Okazuje się jednak, że nie ma Melek. Gulnur jest zaniepokojona. Nagle widzi, że Melek do niej dzwoni. Zabiera Kenana do szpitala.

Murat resztką sił ucieka przed goniącymi go mężczyznami. Prosi o schronienie nieznaną kobietę, do której domu wbiega. Ta przystaje na jego prośby i ratuje mu życie. Kochliwy Murat szybko zaczyna robić do niej maślane oczy. Dziewczyna jednak jest chłodna i szybko wyprasza go za drzwi. Ten zna tylko jej imię: Feride. Powtarza je pod nosem odchodząc.

Tymczasem Arzu udaje się do ojca. Chce dowiedzieć się po co zjawił się na pogrzebie Kenana, a on opowiada jej o swoim ostatnim spotkaniu z zięciem.

Melek zabiera Kenana do domu.

Elif - odcinek 194: ZDJĘCIA

1
1
1
1
2
2

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA