Zamknij

Elif 195 STRESZCZENIE: Selim mówi Zeynep o śmierci Kenana

Redakcja
01.03.2018 13:42
Elif 195 streszczenie wydarzeń
fot. screen YouTube

Elif - odcinek 195 serialu w TVP 1 w piątek 2 marca. Selim mówi Zeynep o śmierci Kenana. W tym czasie on dochodzi do siebie. Wreszcie odkrywa, kto jest winien śmierci rodziców Melek. Serdar cały czas nachodzi Arzu.

"Elif" - streszczenie odc. 195. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?

W poprzednim odcinku Kenan dostał tajemniczego SMS-a, po którym wybiegł z domu. Melek wybiegła za nim i ostatecznie sprowadziła go do swojego lokum. W tym czasie Zeynep odzyskała przytomność. Selim nie może opanować radości.

Elif - odcinek 196: STRESZCZENIE

Kenan odzyskuje siły w domu Melek. Zaczyna myślami wybiegać w przeszłość i porusza drażliwy temat ich związku. Melek jest zaskoczona i milczy. Jedynie w myślach odpowiada Kenanowi, że przecież mają dziecko. Ten jednak nie ma pojęcia, że Elif jest jego córką. Kiedy tak siedzą obydwoje, okazuje się, że przyszła Gulnur wraz z Elif. Melek nie wie, co zrobić. Okazuje się, że Kenan nie chce, by ktokolwiek wiedział, że żyje. Postanawiają udawać, że nikogo nie ma w domu. Gulnur i elif stoją pod drzwiami. Dziewczynka nie wie, gdzie jest jej mama. Także Gulnur zaczyna się niepokoić.

Arzu wraca do domu po wizycie u ojca. Przypomina sobie dawne czasy z Serdarem. Dowiadujemy się, że mężczyzna pracował dla ojca Arzu i ukrywał przed nim swoje uczucia. Nagle Serdar pojawia się tuż obok Arzu. Chce spotkać się z córką, jednak Arzu próbuje go zbyć.

Selim cały czas jest w szpitalu. Dzwoni do Aliye i przekazuje jej szczęśliwą nowinę: Zeynep ma się coraz lepiej. Dziewczyna pyta go, gdzie jest Melek. Ten jednak sam nie wie.

Arzu kłóci się z Serdarem. Mówi mu, że Tugce nie jest jego córką, chce odejść, jednak on łapie ją za rękę. Potem przypomina jej sytuację, kiedy wracała pijana do domu i chciała udać się na konną przejażdżkę. Niestety, nie jest w stanie nawet wsiąść na konia. spada, ale Serdar chce pomóc jej wstać. Obydwoje zauważają, że narodziła się między nimi namiętność...

Zeynep zauważa, że Selim jest dziwnie zamyślony i milczący. Wreszcie zdradza jej, że Kenan nie żyje.

Gulnur udaje się z Elif do restauracji. Dzwoni do niej Melek. Dziewczyna zdradza, że Zeynep się obudziła.

Arzu jest wściekła z powodu spotkania z Serdarem. Kiedy przychodzi do niej Tugce, nie ma do niej cierpliwości. Dziewczynka chce iść na grób ojca, jednak matka się nie zgadza. Arzu nie przeczuwa, że Tugce będzie chciała zrobić to sama. Wieczorem pakuje swoje rzeczy w plecak z zamiarem wyniknięcia się z domu.

Tymczasem pod bramą znów pojawia się Serdar. Posyła do niej kwiaty z liścikiem. "Wyjrzyj przez okno" - prosi kobietę. Po chwili ona już dzwoni. Znów dochodzi do kłótni.

Kenan dowiaduje się, kto jest odpowiedzialny za śmierć rodziców Melek. Chce jechać do więzienia, by go odwiedzić.

Aliye zauważa, że Arzu dostała od kogoś kwiaty. Ta próbuje się wymigać, ale teściowa wpada w złość. Odgrywa się, że da Arzu popalić i pozna jej tajemnice.

Murat zostaje napadnięty przez pracowników szefa Tulay. Kiedy ci tłuką go na kwaśne jabłko, pojawia się Erkut i ratuje chłopaka z opresji.

Elif - odcinek 195: ZDJĘCIA

1
2
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA