Zamknij

Elif 196 STRESZCZENIE: Zeynep jest sparaliżowana. Melek poznaje prawdę

Redakcja
02.03.2018 13:07
Elif 196 streszczenie
fot. screen

Elif - odcinek 196 serialu w TVP 1 w poniedziałek 5 marca.

"Elif" - streszczenie odc. 196. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?

W poprzednim odcinku "Elif" Zeynep wreszcie odzyskała przytomność. Poznaliśmy też historię relacji Arzu i Serdara. Kenan odkrył, kto może być winny śmierci rodziców Melek. Razem z nią udaje się do więzienia, by porozmawiać z podejrzanym.

Elif - odcinek 196: STRESZCZENIE odcinka

Tugce udało się wymknąć z domu. Niezauważona wyszła z posesji z zamiarem udania się na grób ojca. Kiedy idzie przez las, nie jest świadoma, że jest przez kogoś obserwowana. Wkrótce dochodzi do wniosku, że się zgubiła. Nie wie, gdzie jest. "Dokąd mam iść?" - mówi do siebie. Nagle pojawia się Serdar. Dziewczynka opowiada mu, że wybierała się na grób ojca, ale się zgubiła. "Znasz mojego tatę?" - pyta. "Tak, i to bardzo dobrze" - mówi biologiczny ojciec. Kiedy łapie ją za rękę, Tugce przypomina sobie, że już kiedyś spotkała tego mężczyznę. "Pamiętam cię" - mówi.

Elif 197 - streszczenie odcinka z 06.03. Co się wydarzy?

W szpitalu Selim próbuje Zeynep wstać z łóżka. "Nie spiesz się, powoli" - mówi do żony. Ta nieporadnie próbuje zsunąć nogi z łóżka. Chce wstać, ale upada. Nawet Aliye jest przejęta. "Nie czuję nóg" - krzyczy zrozpaczone Zeynep. Lekarz ostukuje jej kolano i z przerażeniem potwierdza.

W więzieniu do Melek i Kenana wychodzi tajemniczy mężczyzna. "Ta kobieta jest córką ludzi, których zabiłeś. Poznajesz ją?" - pyta Kenan wskazując na Melek. "Nie możesz, bo była wtedy malutkim dzieckiem" - dodaje. "Bez litości zabiłeś jej rodziców".

Serdar i Tugce jadą autem. Mężczyzna mówi dziewczynce, że dorastał razem z jej mamą w jednym domu. Tymczasem w domu Kiraz przygotowuje śniadanie. Arzu zauważa, że dziewczynka jeszcze nie wstała. "Co ja się z Tobą mam, Tugce" - mówi do siebie i idzie do pokoju córki. Z przerażeniem zauważa,że dziewczynka zniknęła. Od razu podejrzewa, że to sprawka Serdara.

W szpitalu lekarz wyjaśnia, że Zeynep przeszła bardzo ciężką operację. "To cud, że i tak żyjesz" - mówi. "Kula przeszła w pobliży nerwu" - wyjaśnia. Zeynep jest załamana, że przez resztę życia będzie przykuta do łóżka. Jest zrozpaczona i wściekła. "Zostawcie mnie samą!" - krzyczy.

"Kto zlecił ci zabicie jej rodziców" - pyta Kenan tajemniczego więźnia. Ten twierdzi, że nikt. "Byliśmy we wrogich relacjach" - tłumaczy. "Chcecie poznać prawdę? To wam powiem. Ale wy będziecie odpowiedzialni za to, co usłyszycie" - mówi. "Ojciec tej kobiety był zwykłym szumowiną. Miał oko na moją żonę". "Kłamiesz, to nie jest prawda" - krzyczy Melek. "Pewnego dnia byłem wściekły. Wyjąłem broń i go zabiłem. Kiedy kobieta zaczęła się wtrącać, zabiłem i ją" - mówi mężczyzna. Melek jest wściekła. "Możecie wierzyć w to lub nie. Wasza sprawa - kończy łysy i odchodzi.

Arzu dzwoni do Serdara. Ten jednak nie odbiera. W całym domu trwają poszukiwania dziewczynki. Gonca pyta, czy zawiadamiać policję. Arzu jednak chce za wszelką cenę tego uniknąć.

Mężczyzna z więzienia kontaktuje się z ojcem Arzu,. Mówi mu, że właśnie odwiedził go Kenan...

Elif - odcinek 196: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA