Zamknij

Elif 197 STRESZCZENIE: Melek porwana. Serdar przyprowadza Tugce

Redakcja
05.03.2018 14:11
Elif 197 STRESZCZENIE: Melek porwana. Serdar przyprowadza Tugce
fot. Elif 197 streszczenie odcinka

Elif - odcinek 197 serialu w TVP 1 we wtorek 6 marca. Melek i Kenan jadą do Istambułu. Po drodze niespodziewanie Melek zostaje porwana. Tymczasem Serdar pojawia się w domu Emiroglu. Jak gdyby nigdy nic przyprowadza Tugce.

"Elif" - streszczenie odc. 196. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie?

W poprzednim odcinku "Elif" Kenan i Melek spotkali się z mężczyzną, który jest odpowiedzialny za śmierć rodziców Melek. Typ przyznaje, że to on ich zabił, jednak twierdzi, że nikt go o to nie prosił. Po prostu zrobił to sam. Po wyjściu odwiedzających mężczyzna dzwoni do... ojca Arzu. Serdar zabiera Tugce na cmentarz, o czym informuje Arzu. Aliye wraz z Ipek i Sadikiem jadą po dziewczynkę. Arzu jednak bardzo obawia się, że zastaną dziewczynkę z Serdarem...

Melek jest poruszona słowami, które usłyszała w więzieniu. "Nikomu nie pozwolę obwiniać moich rodziców" - mówi do Kenana. "Nie wierzę w ani jedno jego słowo". "Na pewno coś ukrywa" - odpowiada jej Kenan. "Cokolwiek to było, wyjdzie na jaw. Musimy jechać do Istambułu" - proponuje. Melek boi się, że Kenan coś wie, ale przed nią to ukrywa. Pyta go, kim jest Rasim i w jaki sposób Kenan go odnalazł. Okazuje się, że mężczyzna, jeszcze przed wypadkiem był na policji i wiele się tam dowiedział. Zastanawiają się, co łączy matkę Kenana z mordercą rodziców Melek. Nie zdają sobie sprawy, że są obserwowani.

Elif 198 - streszczenie odcinka z 7.03.

Elif - odcinek 197: STRESZCZENIE

Serdar i Tugce idą ulicą, kiedy mężczyzna odbiera telefon od Arzu. Kobieta jest wściekła. "Nie nadużywaj mojej cierpliwości! Gdzie jest moja córka" - krzyczy Arzu. Serdar jednak próbuje z nią pogrywać. "Jak ci ciężko być w rozłące z córką, prawda?" - pyta. "Nie ma jej godzinę, a ty tęsknisz. A ja? Nie widziałem jej od dnia jej narodzin. Rozumiesz teraz, co ja czuję?" - pyta.

W szpitalu Selim przeżywa tragedię Zeynep. Pojawiają się tam Gulnur i Elif. Dziewczynka od razu zauważa, że coś jest nie tak. Gulnur próbuje wspierać przyjaciółkę, jednak Zeynep jest załamana. Nie wie, jak teraz będzie żyć.

Tymczasem Serdar zabiera Tugce na plac zabaw. Kiedy ta się bawi, mężczyzna rozmyśla. "Chciałaś trzymać moją córkę z daleka ode mnie, Arzu. Teraz to się zmieni" - myśli. "Nigdy więcej rozstań. Twój tata już zawsze będzie przy tobie, Tugce".

Ojciec Arzu zachodzi w głowę, jak to się stało, że Kenan żyje. "Dlaczego powiedziałeś, że go zabiłeś?" - pyta swojego człowieka przystawiając mu broń do skroni. Okazuje się, że Kenan miał stracić panowanie nad autem, dlatego mężczyzna ten majstrował przy samochodzie, kiedy Kenan był na stacji benzynowej. Potem jednak okazuje się, że Kenan został napadnięty przez nieznanego człowieka, który ukradł auto.

Aliye i Ipek wracają do domu. Mówią, że Tugce nie było na grobie. Ipek koniecznie chce wezwać policję, jednak Kiraz mówi, że Arzu na to się nie zgodziła. Niespodziewanie ktoś dzwoni do drzwi. To Serdar przyprowadził Tugce do domu.

Kenan zatrzymuje się, by kupić wodę. Melek zostaje w aucie, a mężczyzna na chwilę odchodzi. Po powrocie okazuje się, że Melek przepadła...

Elif - odcinek 197: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o koło godziny 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Niedawno zakończyła się pierwsza seria "Elif". Na szczęście TVP zdecydowała się na emisję kolejnego sezonu. Nowe odcinki oglądać możemy o zwykłej porze.

RadioZET.pl/SA